reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
@furciaczek miałam to samo, jak zobaczyłam Maluszka i serduszko, to zapomniałam nawet zapytać o termin porodu i zapłacić xddd od razu lepiej się poczułam, teraz czekam do 10.08 i już bym chciała zobaczyć co nowego ;D

a może by tu przestać pisać i zostawić post z informacją, żeby nowe dziewczyny pisały do @andzelika87 o dodanie do zamkniętej grupy, wtedy będzie jej łatwiej ogarnąć kogo tam dodać? no chyba, że chcecie dalej tu pisać ale wtedy pewnie wszystko będzie się dublować
 
Dzięki serdeczne dziewczyny, życzę Wam najlepszego i zdrowych brzdąców. Czekam na usunięcie konta. Trzymajcie się. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry