reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
a co tam, Wam też się pochwale, chodzę tak szczęśliwa cały dzień, miałam dzisiaj prenatalne, w sumie to traktowałam je jak zwykłe USG ;pp ale widziałam moje maleństwo i nic więcej się nie liczyło, na koniec tylko dla zasady zapytałam czy wszystko dobrze, on powiedział, że tak i poleciałam się chwalić rodzinie. Myślę, że ludzie na ulicy albo mnie nienawidzili albo myśleli, że jestem wariatką bo szłam z takim bananem na buzi, a u nas dziś paskudna pogoda ;pp no i powiedział, że chyba będzie chłopczyk ;D ale jeszcze trzeba to potwierdzić ;)
Gratulacje, u mnie będzie prawdopodobnie dziewusia 19.09 ide potwierdzić. A czujecie juz ruchy? Ja dostałam kilka mocnych kopniakow z nienacka aż wrzasnekam i odczuwam regularne laskotanie nad spojeniem lonowym. Bardzo nisko, boje się ze za nisko a jak jest u Was?
 
Gratulacje, u mnie będzie prawdopodobnie dziewusia 19.09 ide potwierdzić. A czujecie juz ruchy? Ja dostałam kilka mocnych kopniakow z nienacka aż wrzasnekam i odczuwam regularne laskotanie nad spojeniem lonowym. Bardzo nisko, boje się ze za nisko a jak jest u Was?
W ktorym tygodniu jestes ze juz czujesz ruchy
Ja czekam z niecierpliwością a mamuska moja mowi ze dopiero ruchy czuc gdzies w 20 tyg ...
 
Hej dziewczyny, jestem mamą dwóch córek jedna ma skończone 3 lata a druga w niedzielę kończy 2, teraz jestem w 16 tygodniu ciąży (15+2) i spodziewam się bliźniąt :) płci nie znam jeszcze ale mam nadzieję że w czwartek się dowiem :) mieszkam obecnie z mężem i dziećmi w Irlandii
 
Hej dziewczyny, jestem mamą dwóch córek jedna ma skończone 3 lata a druga w niedzielę kończy 2, teraz jestem w 16 tygodniu ciąży (15+2) i spodziewam się bliźniąt :) płci nie znam jeszcze ale mam nadzieję że w czwartek się dowiem :) mieszkam obecnie z mężem i dziećmi w Irlandii
no to super niespodzianka podwójna :-DBędziesz miała w domu interesująco :laugh2: ale to fajnie , później jak dzieciaki podrosną i każde będzie miało swoją rodzinką to jak na święta przyjadą to aż miło. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę a dzieci najlepiej 5-kę
 
reklama
Cześć,
właśnie się zarejestrowałam z ogromną nadzieją na poznanie innych "marcowych mam":)

Jestem w 18 tyg. i powiem Wam, że mam wrażenie, że odkąd jestem w 5 miesiącu nagle brzuch "wyskoczył"! Ot tak, znienacka :) Jak tam Wasze brzuszki? :)
 
Do góry