reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Słownik :p miało być zgrubłam :D
Hehe to nie wiem czy Cie pociesze kochana ale ja w 28 tyg byłam u lekarza i było równo +20kg i tak jak Ty rzuciłam palenie na samym początku ciąży. Wiem co czujesz :p mnie lekarz jeszcze bez skrupułów dosłownie opierniczyl że mam kategorycznie nie jesc słodyczy przez tydzień wytrzymałam teraz staram się jak najmniej ale coś sobie skubne tym bardziej że przed świętami to cały czas coś się napatoczy. Teraz jestem w 30 tyg pewnie z 1kg jak nie lepiej też przybrałam. Ogólnie są podzielone opinie niektórzy mi mówią że faktycznie sporo a rodzina mówi że poszłam po mamie w genach ona też bardzo dużo przytyła jak była ze mną czy z braćmi w ciazy i z 3 ciąży zostało jej do dnia dzisiejszego 8 kg a czy kolorek miała etap że była przy sobie ale to przez tarczyce teraz już wróciła do formy. Może nie ma co tak panikowac mamy taki termin że w lato nasze skarby do wózka jest pełno siłowni na placach zabaw w czasie spaceru jak dziecko będzie spało można śmiało poćwiczyć tylko trzeba chęci a moim zdaniem na dzień dzisiejszy najważniejsze że dziecko rośnie zdrowo :)
 
reklama
Mi lekarz nawet nic nie mówił żebym przestała jeść słodycze, a ja nie wyobrażam sobie dnia bez niczego słodkiego :p W sumie moja siostra w 1 ciąży przytyła 27 kg, ale po niej było to strasznie widać bo jest niższa i do teraz jest cała w bliznach po rozstepach. A teraz waży z 48 kg. Ja nie mam ani jednego rozstepu jak narazie i myślę że już nie będę mieć tak jak ona. Bo te zdjecia na internecie to pikuś w porównaniu do mojej siostry :/
 
Mi lekarz nawet nic nie mówił żebym przestała jeść słodycze, a ja nie wyobrażam sobie dnia bez niczego słodkiego :p W sumie moja siostra w 1 ciąży przytyła 27 kg, ale po niej było to strasznie widać bo jest niższa i do teraz jest cała w bliznach po rozstepach. A teraz waży z 48 kg. Ja nie mam ani jednego rozstepu jak narazie i myślę że już nie będę mieć tak jak ona. Bo te zdjecia na internecie to pikuś w porównaniu do mojej siostry :/
No ja niestety mam znaczy pojawiają mi się póki co to są 4 czerwone kropki z jednej i z drugiej strony po mnie też bardzo widać że przytyłam rozlalo się wszędzie nie tylko brzuch. A co do pozostałości to uważam że jak o siebie zadbamy to schudniemy wiadomo że skóra już nie będzie taka jak była ale... :p
 
Hej! Jak tam samopoczucie mamusie? Do mnie dochodzi, że czasu coraz mniej a ja jeszcze masę rzeczy potrzebuje. Nie wiem jak ja to ogarne.
 
reklama
Czyli tylko ja jeszcze do tyłu. Jutro idę na badanie krwi i moczu, a pojutrze mam wizytę u gina. Ta ciąża już mi zaczyna powoli ciążyć.
 
Do góry