reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

No to już prawie połowa . Jak ci idą przygotowania? Ja jestem w 33tyg

połowa czego? przygotowania w sumie dobrze, zostały nam tak naprawdę pierdoły, łóżeczko zamówione ale wyślą po weekendzie, a wózek i fotelik kupujemy od siostry męża więc w każdej chwili możemy odebrać ;) wanienkę ze stelażem dostane od siostry, ubranka poprawne i poprasowane, kosmetyki i pampersy mamy, jeszcze muszę poprać pieluchy, kocyk, skarpetki i czapki
 
reklama
Hej mamusie jestem tu nowa termin mam na 23 marca to moja druga ciąża synek ma 2 latka teraz czekam na córeczkę chętnie z wami popisze
 
Witam Mamusie :) Mam do sprzedania ciuszki po mojej corce która urodziła się w tamtym roku w marcu :) Ciuszki kupowane w Stanach głównie marki carter’s. Są w stanie idealnym bądź bardzo dobrym

zapraszam do miej grupy na Facebooku Mała Mi Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
A jeśli któraś z Was chce to mogę podesłać zdjęcia :)

Spokojnej ciąży Wam życzę :)
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie jeszcze raz napisać.
Mam do sprzedania sporo ubranek w atrakcyjnych cenach. Ceny są sporo niższe niż rynkowe, ale w razie czego możemy się dogadać. Ubranka są nowe, zostały jedynie wyprane. Rozmiary od 50 do 74.

Ubranka są pogrupowane w zestawy, ale proszę się tym nie sugerować, mogę sprzedać również na sztuki to co kogoś zainteresuje, w razie czego zmienię aukcję. Im więcej rzeczy by zostałoby kupionych tym niższą cenę jestem w stanie zaproponować. Zależy mi na sprzedaży więc na pewno się dogadamy. Sprzedaję też m. in. kocyki, butelkę, pozytywkę a' la Szumiś itd. Zapraszam
usmiech.gif
 

Załączniki

  • 341232.jpg
    341232.jpg
    73,7 KB · Wyświetleń: 248
  • 1.jpg
    1.jpg
    119,2 KB · Wyświetleń: 261
  • hmgoepprod (4).jpg
    hmgoepprod (4).jpg
    77,5 KB · Wyświetleń: 253
  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 244
  • pinokio-happy-day-polspiochy-paski-76948-841f2379.jpg
    pinokio-happy-day-polspiochy-paski-76948-841f2379.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 235
  • kocyk_minky_maroko_czarne_bialy.jpg
    kocyk_minky_maroko_czarne_bialy.jpg
    90,2 KB · Wyświetleń: 248
  • pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 243
  • pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    60,5 KB · Wyświetleń: 234
  • pinokio-north-kombinezon-ecru-77001-c0ef7ada.jpg
    pinokio-north-kombinezon-ecru-77001-c0ef7ada.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 238
  • IMG_20180305_162208.jpg
    IMG_20180305_162208.jpg
    81 KB · Wyświetleń: 234
Do góry