reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
@ni_kusia aj to cudownie. Jednak co prywatna to prywatna wizyta[emoji6][emoji6][emoji6] a jakie duże już jest maleństwo?? No i na kiedy termin masz??? Aż nie mogę się doczekać Swojej wizyty w przyszłym tygodniu. Choć i mam też obawy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Terminy i karta ciazy na nastepnej wizycie. 23 30 byla jak bylam u lekarza wiec interesowala mnie recepta na zastrzyki i informacja czy jest ok. Jetem usatysfakcjonowana ☺
 
Dzisiaj się ważyłam i przez 2 tygodnie przytyłam 1 kg.Nie wiem czy to dużo czy mało :confused:
To wszystko zależy od organizmu[emoji4] ja się w ogóle tak wagą nie przejmuje. Bo teraz mogę w ogóle nie przytyć. A potem w 6 miesiacu będzie kilo na tydzień [emoji4] [emoji14] zauważyłam że mi piersi urosły [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja dzisiaj wyspana o dziwo pospalam dzisiaj do prawie 9.00 :) trzeba korzystac ze snu i lenistwa póki można bo potem kilka lat można zapomnieć o przespanych nocach :rolleyes2:
Ja wstaje wcześnie około 6 rano ale potem mam drzemkę 2 godzinną przed obiadem jak nikogo w domu nie ma [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, trochę się martwię, bo biorę kwas foliowy dopiero od momentu, jak się dowiedziałam że jestem w ciąży, czyli dwa dni przez spodziewaną miesiączką. Jak to u was jest/było? Ja teraz pluje sobie w brodę.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, trochę się martwię, bo biorę kwas foliowy dopiero od momentu, jak się dowiedziałam że jestem w ciąży, czyli dwa dni przez spodziewaną miesiączką. Jak to u was jest/było? Ja teraz pluje sobie w brodę.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie które dziewczyny biorą keas po wizycie u gina i jest ok
 
reklama
Ja tez biorę kwas foliowy dopiero od pierwszej wizyty.W pierwszej ciąży jak byłam (2003/2004) to w ogóle się nie brało kwasu foliowego,był raczej mało znany.
 
Do góry