reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Czasami zanim człowiek się zorientuje jakaś czarna myśl przeleci z tyłu głowy. Mój mąż mnie ustawia do pionu :) Pyta się dlaczego skupiam się na tej nieudanej ciąży zamiast na tej z której mam 5 letniego synka i była książkowa :) No i w sumie ma racje :)

A co do wieku... to do geriatrycznej mamy jeszcze Ci bardzo dużo będzie brakowało :) co Ja bym dała żeby mieć chociaż to 31 ;)
Nie wiele większa jest roznica miedzy nami:) a ileja bym dala zeby miec 20 lat:)
 
Rano jak przeczytalam ze Falvit mama ma wit.A wyrzucilam go;) dzisiaj wzięłam Femibion1 i wiecie co, calkowicie inaczej sie czuję i nie mam mdłości:D
Ja nie wiem też to falvit biorę nie wiem co mam myśleć. ..
Czasami zanim człowiek się zorientuje jakaś czarna myśl przeleci z tyłu głowy. Mój mąż mnie ustawia do pionu :) Pyta się dlaczego skupiam się na tej nieudanej ciąży zamiast na tej z której mam 5 letniego synka i była książkowa :) No i w sumie ma racje :)

A co do wieku... to do geriatrycznej mamy jeszcze Ci bardzo dużo będzie brakowało :) co Ja bym dała żeby mieć chociaż to 31 ;)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to pewnie 3 nie bede miala bo juz PESEL nie ten. Ty jestes jeszcze młoda, a ja juz jak Matka Geriatryczna:)

Kochana chyba powinnam się obrazić!!!


ja biorę tylko kwas foliowy. w każdej ciąży mój gin powtarza że póki badania krwi są w normie to nie ma konieczności faszerowania się witaminami, bo to różnie może być.
 
Dziewczyny wy też jesteście cały czas głodne? Ja w każdej ciąży to samo przeżywam...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zupełnie nie mam apetytu. I od wczoraj jestem strasznie senna i bez sił. Prawie cały weekend przesłałam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry