reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Trzymam kciuki za kobitkę która leży w szpitalu- będzie dobrze, słuchaj lekarzy.

Do Mamy bliźniaków- dasz radę, kto jak nie ty?

Resztę pozdrawiam i gratuluję kolejnych bijących serduszek

Uciekam spać. Walczę z cukrem i mam duże skoki. Nie wiem co jeść. Raz cukier w górę, raz w dół. W tym tygodniu idę na badania i m nadzieję, że się nie spòźnie za bardzo do pracy.

Dobranoc
Trzymaj się mocno. Daj znać po wizycie u lekarza. Spokojnej nocy.
 
Jest tu ktoś dziś jeszcze? jak z waszą aktywnością fizyczna? Bo ja poza totalną sennoscia nie narzekam teraz na żadne bóle i bardzo kusi mnie rower. Dziś pojechałam na kilkukilometrowy spacer równa droga. Ale jednak trochę się boję po tym poronieniu. za tydzień zapytam lekarza czy mogę. Jak jest u was?
 
Jest tu ktoś dziś jeszcze? jak z waszą aktywnością fizyczna? Bo ja poza totalną sennoscia nie narzekam teraz na żadne bóle i bardzo kusi mnie rower. Dziś pojechałam na kilkukilometrowy spacer równa droga. Ale jednak trochę się boję po tym poronieniu. za tydzień zapytam lekarza czy mogę. Jak jest u was?
Mnie tez rower wlasnie kusi, ale boje sie zeby plamienia sie nie pojawiły. Najlepsze jest to, ze zawsze wole isc z buta. A teraz jak ide to sapie:D:D
 
Ja jestem ostrożna z aktywnością, bo boje się że coś się stanie dziecku. Pewnie niesłusznie, bo dziewczyny ćwiczą w ciąży itd, ale ja jakoś się mogę się przemóc. Poza tym jestem okropnie zmęczona jak na razie więc i tak bym nie dała rady się ruszać.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Gratulacje

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratulacje

Ja też już po wizycie. Na razie tylko pęcherzyk, ale wielkością zgadza się z czasem ciąży. Będę siedzieć w niepewności jeszcze 2 tygodnie, ale na razie wszystko wygląda ok. Dostałam receptę na leki i trzymam kciuki.
Który tydz?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Który tydz?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
5t1d a na usg 4t6d więc w zasadzie tak samo. Facet miał strasznie stary sprzęt, z takim malutkim ekranikiem. Pocieszam się że dwukrotnie pod rząd pusty pęcherzyk zdarza się bardzo rzadko więc tym razem dzidziuś musi się w te dwa tygodnie pojawić.
 
reklama
5t1d a na usg 4t6d więc w zasadzie tak samo. Facet miał strasznie stary sprzęt, z takim malutkim ekranikiem. Pocieszam się że dwukrotnie pod rząd pusty pęcherzyk zdarza się bardzo rzadko więc tym razem dzidziuś musi się w te dwa tygodnie pojawić.
Kochana stary czy nowy sprzęt to bez różnicy. Ważne żeby lekarz potrafił prawidłowo odczytać wyniki Mój lekarz ma małe USG i też stare, ale wszystko widzi. Kwestia wiedzy.
 
Do góry