reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Mój mąż zawsze ze mną jeździł na badania i nie było opcji żeby mu zabronić wejścia do gabinetu. To nawet miłe że tak sie angazował i chciał we wszystkim uczestniczyć, nie miałabym serca mu zabraniać.
 
reklama
Myślę, że na pewno pozwala to na zbudowanie więzi tatusia z dzidzią, bo jednak kobietom jest łatwiej z przyczyn oczywistych ;)
 
W pierwszej ciąży mąż był na prawie każdej wizycie, ale teraz ktoś się musi zająć córką:) więc na serduszkowe poszłam sama, ale na genetyczne byśmy chcieli iść razem, więc trzeba załatwić opiekę dla małej.
Nie wiem jak inne mamy, ale ja jakoś się nie przejmuje zbyt dużo, tak nie przeżywam tej ciąży. Wczoraj na USG zobaczyłam serduszko i tylko powiedziałam, "aha, to super", żadnych łez ani nic.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewusia dziekuje ;)
Nie robilam nic takiego. Troche nosilam corke a ona wazy 10kg. No ale musialam bo bylysmy same. Ale nosilam ja caly czas i bylo ok. Nie tyle nosilam co przenosilam. Jak bede cos wiecej wiedziec to dam znac ;)
 
Moj maz chodzil ze mna na prenatalne. Na te comiesieczne wizyty nie chodzil bo raz ze praca. Dwa ze na takim usg malo co widac. A serduszka moja gin tez nie daje na glos na kazdym usg. Za to na prenatalne gdzie usg bylo w 3d maz chodzil i byl zachwycony jak widac dzieciatko. Teraz tez bedzie chodzil ;)
 
Do dziewczyn z cukrzycą ciążową. Słuchajcie, wczoraj lekarka mi powiedziała, z dopóki cukier na czczo będzie ok, to nie będziemy robić krzywej cukrowej. Zrobimy ją w drugiej połowie ciąży. I że jak cukier na czczo jest ok, to nic się nie stanie dziecku. Spotkalyscie się z czymś takim?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój m chodzi na każda wizytę i do kina tez chodziłam całą ciążę bo nie widziałam różnicy w ruchach Mikusia w kinie czy poza.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Poziomka, tak. Ja krzywa cukru miałam raz albo 2 ale na pewno w drugiej połowie ciąży. Druga była chyba powtórzona bo Miki duży w pomiarach wychodził czy cos ale każda krzywa była Ok.
Co do ćwiczeń to w poprzedniej ciąży ćwiczyłam jogę dla ciężarnych z you tube. Bardzo polecam. Tylko ja miałam ciąże bez żadnych komplikacji. Rower odpuszczam bo to kolizyjny sport niestety. Kijki mnie korca bo nigdy nie próbowałam. Przed pierwsza ciąża aerobik a przed druga jogging.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do dziewczyn z cukrzycą ciążową. Słuchajcie, wczoraj lekarka mi powiedziała, z dopóki cukier na czczo będzie ok, to nie będziemy robić krzywej cukrowej. Zrobimy ją w drugiej połowie ciąży. I że jak cukier na czczo jest ok, to nic się nie stanie dziecku. Spotkalyscie się z czymś takim?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Cukrzyca a ciążowa zwykle wychodzi dużo później, dlatego nie robią jej na początku. Nie wiem jak to jest jeśli w poprzedniej była cukrzyca. Nie wiem o ma cukier na czczo z cukrzycą. Dziwny lekarz. Ja miałam rano zawsze 70-80 a cukrzycę miałam. Mierz sobie sama godzinę po posiłku glukometrem. W aptece dostaniesz.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry