reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Aneta super zdjęcie :)

Co do szczepień, mój syn był szczepiony zaraz po urodzeniu, nawet nie wiedziałam kiedy, nikt się mnie nie pytał czy chce czy nie. Późniejsze szczepienia robiłam ale prywatne, w sensie zdecydowałam się na te płatne bo z tego co mówili nowsza generacja, bezpieczniejsze. Kolejne też zaszczepie. Znajomej nie szczepione maleństwo okropnie przechodziło rotawirusa, sporo czasu niemowlak w szpitalu na kroplówkach itd spędził. Wolałbym tego nie przeżywać. Mój szczepiony i jak na razie zdrowy jak koń, nawet z przedszkola nic nie przynosi. Dwa razy w swoim życiu miał katarek jedynie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie mamuśki [emoji3] właśnie wybieram się na pierwszą wizytę potwierdzającą ciążę. Mam stresa. Dziś z rana tuliłam muszlę chyba się zaczęło [emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też szczepić będę. Pierwszego synka też szczepilam na podstawowe szczepionki.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szczepiłam i będę szczepić.
Wiecie co, stwierdziłam, że nie wytrzymam tygodnia jeszcze i umówiłam się dzisiaj na usg [emoji6]
Chcę już wiedzieć [emoji4]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Masz rację nie czekaj [emoji2]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy! Nazywam się Ewelina i jestem pierwszy raz w ciąży. To 7 tydzień. Jak niektóre z Was pisały to dziwne uczucie jakby to nie o mnie chodziło mimo że już widziałam bijące serduszko :) Moja pierwsze wizyta nie była do końca bezproblemowa okazało się ze mam krwiaka i muszę brać luteine. Lekarz uspokoił że to częste na początku ciąży podobno co 4-5 kobiecie się przytrafia. Wierzę, że się wchłonie. Nie mam żadnych plamień. Jestem dobrej myśli.

Mój termin to 7 marzec :)

Życzę Wam Drogie Panie żeby było wszystko w porządku!

Zaczynam pomału się interesować głównie kwestią szczepienia niemowlęcia zaraz po urodzeniu. Jakoś jestem przeciwna. A co Wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam!

Ewelina
Temat szczepien jest jak rzeka. W tej kwestii nie będę się wypowiadala:) gratuluje ciąży:)
1500445096-aaaaaa.jpeg


MOJE 2.5cm szczęścia!!!!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje kochana:D
Ja szczepiłam i będę szczepić.
Wiecie co, stwierdziłam, że nie wytrzymam tygodnia jeszcze i umówiłam się dzisiaj na usg [emoji6]
Chcę już wiedzieć [emoji4]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
To koniecznie daj znac:D
 
Dokladnie. Temat szczepien to jest jak rzeka. Ja szczepie. Choc z dusza na ramieniu za kazdym razem. Drugie tez bede szczepic.

Dzisiaj na obchodzie ordynator zlecil usg na jutro. Umre ze stresu do tego czasu. Jeszcze mam pojedyncze skrzepy od czasu do czasu. Mam nadzieje ze dzidzius zyje. Dziewczyny czy po poronieniu zawsze boli mocno brzuch? Czy mozliwe ze jak w poniedzialek bylo wszystko dobrze to ze teraz juz serduszko nie bije pomimo ze krwawienie ustalo?

Zastanawia mnie to ustanie mdlosci ;(
 
reklama
Do góry