reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

My mamy jedo fyn po córce, dobrze się sprawdził, w gondoli jeździła do 8 miesiąca

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wózek mam po młodym. Ale i tak rozglądam się za innym.
We wrozby nie wierze, alee moja mama w mlodym wieku,miala sasiadke cyganke. I ta jej wywrozyla, ze będzie miala dwie córki, a po kilku latach syn sie trafi. No i sie sprawdziło:) mam siostre rocznik 84 i brata 97;)
 
Ja wierzę w Boga, jestem wychowywana w rodzinie katolickiej. Moja znajoma stawia karty tarota i praktycznie wszystko się sprawdziło o co pytałam. Wiadomo, że losy mogą potoczyć się inaczej, ale są sytuacje w których nawet dla siebie dobre słowo od kogoś pomaga.
 
1500465608-aaaaaa.jpeg


Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom


Ale super wózek! Pozostałe też, ale ten taki inny :) Ja jakoś jeszcze nawet ubranek nie oglądam. Myślę że to w momencie jak poznam płeć :)

A co z imionami?

U mnie córeczka Alicja, a synek Sławek albo Adam, uwielbiam imię Sławek ale mężowi się nie podoba ;(
 
Ale super wózek! Pozostałe też, ale ten taki inny :) Ja jakoś jeszcze nawet ubranek nie oglądam. Myślę że to w momencie jak poznam płeć :)

A co z imionami?

U mnie córeczka Alicja, a synek Sławek albo Adam, uwielbiam imię Sławek ale mężowi się nie podoba ;(
Może Staś piękne imię ale w rodzinie juz u mnie jest.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry