reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Jestem juz po wizycie:D serduszko jest, pięknie bilo:D
Dzidzia ma 1.46 cm:)
Wg. Om jestem 7t2d
Wg usg. 7t6d
Termin porodu 06.03:) choc stwierdzil ze jak będzie wszystko ok to moge probowac sn, a jak nie to cc i to zapewne w koncowce lutego:) mam nadxieje, ze wszystko bedzie dobrze:)
Super

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem juz po wizycie:D serduszko jest, pięknie bilo:D
Dzidzia ma 1.46 cm:)
Wg. Om jestem 7t2d
Wg usg. 7t6d
Termin porodu 06.03:) choc stwierdzil ze jak będzie wszystko ok to moge probowac sn, a jak nie to cc i to zapewne w koncowce lutego:) mam nadxieje, ze wszystko bedzie dobrze:)
Super wiadomości :)
 
Trzymamy kciuki! Daj koniecznie znać jak bedziesz po wizycie.

U mnie nie ma mowy o l4 prowadzimy z mężem pensjonat. Do tej pory głównie ja sprzątałam, ale teraz staram się oszczedzać. Kupiłam bio płyn do mycia wc i tylko korzystam z wody z octem i olejkiem zapachowym. Ginekolog odradził preparatów z chlorem. Staram się znaleźć na stałe Panią do pomocy, ale tu w Zakopane cholernie o to ciężko.

A pytania do ginekologa hmm szczerze nie wiem. Choć pierwsze o co pewnie zapytam 11 sierpnia będąc na usg to co z tym krwiakiem :(
Dobrze wiedzieć że prowadzisz pensjonat. Ja lubię zakopane ale nie w czerwcu, lipcu czy sierpniu. Za dużo ludzi. Byliśmy w maju na 4 dni ale w tygodniu i było ok ;)
Teraz we wrześniu chcemy jechać, może załatwimy nocleg u Was :biggrin2:
Podaj nazwę pensjonatu ;-) ;)
 
@andzelika87 ciesze się ze wszystko dobrze :)

Ja z kawą nie mam problemu, bo w ogóle jej nie lubie :)
Przed chwilą wróciłam z zakupów i tak mnie zaczął boleć brzuch ze nie moge się ruszyć. To pewnie efekt zmęczenia :(
 
@andzelika87 ciesze się ze wszystko dobrze :)

Ja z kawą nie mam problemu, bo w ogóle jej nie lubie :)
Przed chwilą wróciłam z zakupów i tak mnie zaczął boleć brzuch ze nie moge się ruszyć. To pewnie efekt zmęczenia :(
Połóż się i odpocznij tak będzie najlepiej... [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie pada deszcz,zrobiło się jeszcze bardziej sennie.

Ile wypijacie wody lub soków? Bo ja już dziś kończę 2 butelkę wody 1.5l

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Co do picia wody to w pracy pilnujemy się nawzajem. Takie nasze minimum to 1,5 litra :)

A tak w ogóle to bardzo dziwne jest, że wypić litr wina jest sto razy łatwiej niż litr wody :)
 
reklama
Co do picia wody to w pracy pilnujemy się nawzajem. Takie nasze minimum to 1,5 litra :)

A tak w ogóle to bardzo dziwne jest, że wypić litr wina jest sto razy łatwiej niż litr wody :)
Haha, coś w tym jest [emoji23] ja mam wodowstręt i zmuszam się do picia [emoji6]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry