reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry. Ale dziś pogoda u nas, cały czas pada Wczoraj się strachu trochę najadłam. Pojeździłam trochę z synem na rowerze i początkowo nic mi nie było ale wieczorem strasznie mnie zaczął boleć brzuch. Na szczęście już jest ok, ale rower idzie w odstawkę.
A co do przeczuć to ja myślę że będzie trzeci chłopak i też łapie się na tym że myślę o nim jako chłopcu. Chociaż fajnie by było gdybym się myliła.
Andzelika87 napisałam Ci wiadomość
 
Ja na weekendzie u rodzinki. Upał okropny :) tyle tu dobroci, że już człowiek ruszać się nie może :)
Miłej niedzieli Wam dziewczyny życzę...
Od jutra znów do pracy :/
 
Dzień dobry. Ale dziś pogoda u nas, cały czas pada Wczoraj się strachu trochę najadłam. Pojeździłam trochę z synem na rowerze i początkowo nic mi nie było ale wieczorem strasznie mnie zaczął boleć brzuch. Na szczęście już jest ok, ale rower idzie w odstawkę.
A co do przeczuć to ja myślę że będzie trzeci chłopak i też łapie się na tym że myślę o nim jako chłopcu. Chociaż fajnie by było gdybym się myliła.
Andzelika87 napisałam Ci wiadomość
Oki. Ja teraz w ogole się boję wsiąść na rower:/ a co do przeczuc. Wydaje mi się z3 będzie dziewczynka.;)
 
zazdroszczę
Ja w drugiej ciąży miałam przeczucie że będzie dziewczynka. Nawet lekarz na prenatalnych powiedział że tak na 80 % dziewczynka, ale w dwudziestym tyg już był na 100% chłopak

Hehe to ja miałam podobnie, w pierwszej ciąży byłam pewna ze będę miała dziewczynkę, lekarz od 16 tyg mówił ze dziewczynka, a w 28tc chłopak ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, u nas upał straszny, a w nocy burza nadciagała, ale przeszła bokiem..

Ja w 1szej ciąży mialam przeczucie że będzie dziewczynka i mąż też mi powtarzał , że tak bedzie, na prenatalnych dr stwierdził że "jemu to na dziewczynkę wygląda.." I mamy śliczną córkę:) Choć nie wierzyłam w to bo u męża, że strony taty sami chłopcy się rodzą od kilku pokoleń.. A wiadomo to oni "odpowiadają" za płeć dziecka;)
Teraz nie mam przeczuć kompletnie, chciałabym i córkę i syna też...
Mój mąż podobnie, mówi że chciałaby syna, ale jak patrzy na młodą to chciałby druga taką dziewczynkę.
Czyli ktokolwiek by nie przyszedł na świat, to będziemy się cieszyć;)

A propos bliźniaków to mam szansę bo babcia miała bliźnięta, a dokładnie mama ma brata bliźniaka:) A jak wiadomo "bliźniaki są przenoszone" po linii kobiecej, czyli ja i siostra mamy szanse, za to kuzyni już nie...

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hehe to ja miałam podobnie, w pierwszej ciąży byłam pewna ze będę miała dziewczynkę, lekarz od 16 tyg mówił ze dziewczynka, a w 28tc chłopak ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja czułam ze będzie chłopak i jest:D ale mam frajdę dzisiaj. Mąż obiecal ze rzuci palenie, to drugi dzien a lata jak opentany, odkurza mi, naczynia pomyl robi wszystko:D ha ha ...biedak:D
 
Do góry