reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Teraz przydałaby się dziewczynka, ale mam wrażenie że z chłopcami jest trochę łatwiej. Chociaż nie mam jeszcze porównania ☺ ale tak jak w powiedzeniu masz syna to pilnujesz jego a jak masz córkę to pilnujesz całego osiedla
 
reklama
Cześć dziewczyny, u nas upał straszny, a w nocy burza nadciagała, ale przeszła bokiem..

Ja w 1szej ciąży mialam przez,wczucie że będzie dziewczynka i mąż też mi powtarzał , że tak bedzie, na prenatalnych dr stwierdził że "jemu to na dziewczynkę wygląda.." I mamy śliczną córkę:) Choć nie wierzyłam w to bo u męża, że strony taty sami chłopcy się rodzą od kilku pokoleń.. A wiadomo to oni "odpowiadają" za płeć dziecka;)
Teraz nie mam przeczuć kompletnie, chciałabym i córkę i syna też...
Mój mąż podobnie, mówi że chciałaby syna, ale jak patrzy na młodą to chciałby druga taką dziewczynkę.
Czyli ktokolwiek by nie przyszedł na świat, to będziemy się cieszyć;)

A propos bliźniaków to mam szansę bo babcia miała bliźnięta, a dokładnie mama ma brata bliźniaka:) A jak wiadomo "bliźniaki są przenoszone" po linii kobiecej, czyli ja i siostra mamy szanse, za to kuzyni już nie...

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
Zalezy jak sie trafi. W naszym gronie jesy @michalina_ch ktora bedzie miala blizniaki, a po zadnej ze stron nie ma w rodzinie bliźniaków:D
 
Teraz przydałaby się dziewczynka, ale mam wrażenie że z chłopcami jest trochę łatwiej. Chociaż nie mam jeszcze porównania ☺ ale tak jak w powiedzeniu masz syna to pilnujesz jego a jak masz córkę to pilnujesz całego osiedla
A w serialu Rodzinka.pl bylo powiedziane lepiej pilnowac jednego ptaszka jak caly klucz ptakow:D
 
No oczywiście że tak, są jeszcze inne czynniki, jak np hormony kt bierze się krótko przed ciążą itp... A poza tym zawsze musi być ta 1sza kobieta w rodzinie...;) Poza tym zależy kiedy zajdzie się w ciążę, bo to że ma się skłonność do ciąży bliźniaczej, nie oznacza że akurat w" tym" cyklu się zajdzie..
Moja siostra ma 3ke dzieci, 1sza ciąża była bliźniacza, potem najedlismy się wszyscy strachu bo jeden zarodek się nie rozwijał i straszyli ją usunięciem ciąży a w finale sam się wchłonął i jest zdrowa 14 latka :)
 
@andzelika mnie tez zapisz do tej grupy

Ja sie wczoraj najadlam strachu, zauważyłam w śluzie minimalne ciemne nitki [emoji45] brzuch nie bolał ale wzięłam profilaktycznie nospe, staram się nie panikowac i mam nadzieję że uda mi się jutro dostać do lekarza. Dzisiaj już nic nie ma

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do bliźniąt to jednojajowe są chyba typowo dziełem przypadku, że jajeczko się podzieli. Dziedziczymy skłonność do podwójnej owulacji więc do bliźniaków dwujajowych.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi o to zebysmy mialy troche prywatności, a nie ze wszyscy uzytkownicy calego forum mogą sobie wchodzic kiedy chcą.
Ja poczekam do pierwszej wizyty w srode ok?
A ja czułam ze będzie chłopak i jest:D ale mam frajdę dzisiaj. Mąż obiecal ze rzuci palenie, to drugi dzien a lata jak opentany, odkurza mi, naczynia pomyl robi wszystko:D ha ha ...biedak:D


Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w obu ciążach czułam od początku, że to chłopcy. W pierwszej jedna z lekarek powiedziała, że raczej dziewczyna ale jej nie uwierzyłam bo takie silne miałam przekonanie na chłopaka :) no i jak się okazało słusznie :)
 
@andzelika mnie tez zapisz do tej grupy

Ja sie wczoraj najadlam strachu, zauważyłam w śluzie minimalne ciemne nitki [emoji45] brzuch nie bolał ale wzięłam profilaktycznie nospe, staram się nie panikowac i mam nadzieję że uda mi się jutro dostać do lekarza. Dzisiaj już nic nie ma

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby wszystko było dobrze ...

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry