reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Kurcze dziewczyny Wy już po wizytach w większości i kolejne planujecie a ja dopiero przed 1szą i nie wiem czy iść już w tym tyg (będzie 6tc) czy dopiero w kolejnym...
W sumie mam tylko 2 dni wolne teraz, z czego w 1 przyjeżdżają koleżanki z dziećmi na babska kawę do południa, więc zostaje tylko czwartek.

Co do objawów to u mnie ich brak, a poprzednio już piersi miałam dużo większe, nabrzmiałe i mega humory... A teraz tyle co zjadłabym "konia z kopytami"

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie, ja musialam wczesniej bo mialam niepokojace uplawy:) ale wszystko gra
 
reklama
Dobrze że nie jestem z tym jedzeniem osamotniona[emoji12] Właśnie zjadłam opakowanie śledzi i nawet nie poczułam, więc upiekłam frytki z keczupem, dopchalam kanapka i wciąż nie mogę powiedzieć że jestem najedzona.

Za to cały dzień nie mam apetytu a poranki to juz w ogóle tragedia[emoji40]

Ja niestety pije czarną herbatę ale słaba i z cytryna, tylko na taka mam ochotę i pomaga w bólu żołądka. Ograniczam do jednej dziennie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak u was dziewczynki samopoczucie. Ja od rana kiepsko się czuje. Muli mnie prawie cały dzień. Do kitu to jest i te promieniowanie, mulenie tak jak by od żołądka idzie. Jak bym "pochlała " i miała zatrucie alkoholowe dosłownie identyczne samopoczucie. Do bani. Jutro ginekolog na 18:00 Ciekawe co za newsy mnie czekają
Wiesz, że czuję się dokładnie tak samo? Masakra. Ja też jutro do mojego gina na 17:00 [emoji6]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja znowu bez stanika to już w ogóle koszmar,jak zdejmuje go do kąpania to czuje jakby miały mi się oberwać :eek:
Co do bólów jajników to nie wiem .
Też tak mam [emoji6] dopóki są w staniku to ich nie czuję, za to rano i wieczorem bolą masakrycznie..

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze dziewczyny Wy już po wizytach w większości i kolejne planujecie a ja dopiero przed 1szą i nie wiem czy iść już w tym tyg (będzie 6tc) czy dopiero w kolejnym...
W sumie mam tylko 2 dni wolne teraz, z czego w 1 przyjeżdżają koleżanki z dziećmi na babska kawę do południa, więc zostaje tylko czwartek.

Co do objawów to u mnie ich brak, a poprzednio już piersi miałam dużo większe, nabrzmiałe i mega humory... A teraz tyle co zjadłabym "konia z kopytami"

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy mialas ostatnia @?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja planuje isc w srode a @ mialam 19. Czerwca ostatnia. Pewnie tylko pecherzyk bd widac...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja przełożyłam wizytę że środy na poniedziałek, bo mężuś jedzie zawodowo nad morze w środę i zabiera mnie ze sobą [emoji4] zostaniemy sobie do piątku [emoji6] dzieciaki jadą jutro do babci na tydzień, to będzie okazja pobyć sam na sam. Już nie pamiętam kiedy byliśmy gdzieś bez dzieci [emoji4]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja planuje isc w srode a @ mialam 19. Czerwca ostatnia. Pewnie tylko pecherzyk bd widac...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem na Waszym etapie...ostatnia miesiączka 18 czerwca :)
U lekarza byłam tylko po leki w zeszłym tyg. Ale nawet usg nie robiłam bo i tak nic by nie było widać jeszcze...póki nie mam plamień czy innych dolegliwości to czekam jeszcze z wizytą...:) tak się ten czas wlecze :/
 
Do góry