reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja pisałam na priv ale tu tez potwierdzam, jestem za zamknięciem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja idę 26 sierpnia[emoji4] tez nie wiem co włożyć bo juz brzuszek mam widoczny. W poprzednich ciazach dało się ukryć a teraz nie bardzo to widzę... macie jakieś propozycje kiecek? [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Kupiłam sobie wczoraj w mohito rozkloszowana na dole tylko ze u mnie nic nie widać.
 
Ja mam taka w ktorej sie elegancko mieszcze w sumie to nabralam wlasnie do niej cialka. To sukienka jeszcze z mojego slubu.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Wy już na zwolnieniach? :)
Podczytuje Was ale doraźnie... bo w pracy siedzę...
A marzę żeby do łóżka się położyć :/
 
Dziewczyny Wy już na zwolnieniach? :)
Podczytuje Was ale doraźnie... bo w pracy siedzę...
A marzę żeby do łóżka się położyć :/
Nie no ja w pracy ale ostatnio na szczescie luzniej. Mam zamiar od 24 sierpnia isc najpierw na urlop do konca wrzesnia a pozniej na zwolnienie.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no ja w pracy ale ostatnio na szczescie luzniej. Mam zamiar od 24 sierpnia isc najpierw na urlop do konca wrzesnia a pozniej na zwolnienie.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie szkoda Ci urlopu? Po macierzyńskim będzie na wagę złota.


p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
Ja mam nadzieje popracować do października jak wszystko będzie dobrze, w czerwcu byliśmy 2 tyg nad morzem. Może jeszcze z tydzień weźmiemy w sierpniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ja muszę zadzwonić jutro do kadrowej i zapytać jak to jest bo Ja jestem na wychowawczym.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry