reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej mi od rana chce się płakać tak mnie te mdłości męczą to jest chore jakieś. W nocy się obudziłam siku i napiłam się łyka soku pomarańczowego i koniec po spane. Takie mdłości mnie dopadły ze zasnąć nie mogłam. Wstałam o 10 tej i powtórka z rozrywki. Zrobiłam sobie herbatę owocowa wzięłam leki i mówię zjem coś na siłę i prawie w kibelku wylądowałam.zjadłam półtora parówki z keczupem i pół bułki i odstawiłam bo bym do kibelka się przykleila. Poszłam się położyć i trochę lepiej ale to jakaś katorga jest. Słyszałam o jakiś opaskach uciskowych na mdłości. Opinie są różne z tego co czytałam. Słyszeliście o nich?
Nic mi nie wiadomo o tym. Pij dużo wody.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej mi od rana chce się płakać tak mnie te mdłości męczą to jest chore jakieś. W nocy się obudziłam siku i napiłam się łyka soku pomarańczowego i koniec po spane. Takie mdłości mnie dopadły ze zasnąć nie mogłam. Wstałam o 10 tej i powtórka z rozrywki. Zrobiłam sobie herbatę owocowa wzięłam leki i mówię zjem coś na siłę i prawie w kibelku wylądowałam.zjadłam półtora parówki z keczupem i pół bułki i odstawiłam bo bym do kibelka się przykleila. Poszłam się położyć i trochę lepiej ale to jakaś katorga jest. Słyszałam o jakiś opaskach uciskowych na mdłości. Opinie są różne z tego co czytałam. Słyszeliście o nich?
Współczuję :( Jestem trzeci raz w ciąży i mdłości nigdy nie doświadczyłam. Sama nie wiem czy to dobrze czy źle. Jak się nie ma żadnych uciążliwych objawów to znów człowiek zaczyna sobie wkręcać co najgorsze :/
 
Tez Ci wspolczuje. Ja nie mam mdłości póki co ale za to nie moge powstrzymac sie od snu. To jest jakis koszmar bo w pracy nie moge sie na niczym skupic taka jestem spiaca....

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie dzisiaj też mdłości dopadly a co najgorsze za godzinę wyjeżdżamy i 6 H w aucie. Coś czuje ze będzie masakra:/
 
Współczuję :( Jestem trzeci raz w ciąży i mdłości nigdy nie doświadczyłam. Sama nie wiem czy to dobrze czy źle. Jak się nie ma żadnych uciążliwych objawów to znów człowiek zaczyna sobie wkręcać co najgorsze :/
Tez w pierwszej ciąży nic nie miałam, tetaz cos sie zdarzy jak jedtem glodna. Niestresuj się na marne;)
@kandi92 jakiś urlop?;)
 
Ja siedzę w pracy i taka migrena mnie dopadła ze hej, na wymioty mi się zbiera aż z tego bólu.
Życzę powodzenia na wizytach.
 
Matko dziewczyny macie jakis sposob na ta senność. Normalnie oczy mi się same zamykają... [emoji53]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry