reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

To jakies 29 tez sa na forum bo je tez 29 w listopadzie.
Matko dziewczyny tyle piszecie ze szok. :) ciezko nadążyć. [emoji6]
Co do zamknietej grupy to tez sie pisze tylko ze ja dopiero 1 sierpnia mam pierwsza wizyte wiec jeszcze chwila.
Powiedzcie mi czy jak bylyscie w 5 tyg to juz przytylyscie bo ja mam wrazenie ze jest mnie 2 razy wiecej. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
podejrzewam, że to woda powoduje uczucie takiej ciężkości :) pij jak najwięcej...latwo mówić...ja prawie nic nie pije :p
 
reklama
Ogłoszenie parafialne PROSZĘ O UWAGĘ:)

Którą z Was podać jako moderatora zamkniętej grupy?:)

Edit: Kto pierwszy ten lepszy:D
 
Taa kółko różańcowe matki marcowej 2018:D
Ha ha.. Wolalabym żeby był ktoś inny, ja zalozylam ten wątek, nuech ktoś inny bedzie moderatorem. Chcesz? To cie zgłoszę;)
Matka przełożona hehe chyba mi dziś humor dopisuje. Co musiałabym robić? W sumie mogę być.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za dziewczyny dziś wizytujące :) Wszystko będzie dobrze :) Dajcie znać jak tylko będą jakieś wiadomości :)

Do dziewczynki, która leży w szpitalu. Nie martw się kochana! Sama przez to przechodziłam w zeszłym tygodniu, wiem,że to ogromny stres. Ale wszystko będzie dobrze. Ja dopiero teraz przestałam plamić. Biore 3x dziennie duphaston i nospę.
Ale chyba jeszcze sobie dokupię magnez bo czuję, że mi brzuch twardnieje.
Wogole idę w środę do lekarki rodzinnej bo mam mega dziwne bóle brzucha, ale nie na dole i tak jakby guzek ruchomy. Coś jest nie tak.

Ja mam tak samo z jedzeniem. Non stop jestem głodna. Sama nie wiem co bym zjadła. Wydaje mi się, że na coś mam ochotę, zjem to a potem sobie myslę, że to nie było TO :p
A nie chciałabym przytyć więcej niżw poprzedniej ciąży :)

Ja piję herbate owocową i rumianek. Rzadko kiedy czarną.
 
No dziewczyny w czwartek rano robilam betke i bylo 8 a dzis 200. Myslicie ze ok przyrost? Mi tylko jest niedobrze jak wstane rano i nie zjem sniadania. Po jedzeniu mi mija

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry