reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny :) ja chyba też marcowa będę, dwa testy pozytywne 10 dni po spodziewanej @. Wcześniej 4 dni po wszystko negatywne łącznie z beta, alr u mnie nawet nie ma co dni plodnych liczyć bo są różnie. Powiedzcie mi czy to możliwe, że cycki tak bolą, że się spać nie da? Jej dzisiaj trzy staniki poszły do odrzutu bo ciasne i te rozstepy ehh . Przespalam pół dnia zaczęłam się zbierać do pracy no i płacz i śmiech bo spuchłam,mąż mnie zawiozl i nawet nie wysiadłam z auta taki płacz no i wracam do domudomu :-( porażka. Ginek dopiero w czwartek. I nie jem. Co mam na coś ochotę to zjem troszke i mdłości. I gorąco jak strasznie gorąco :-(
 
Ja też mieszkam z teściami, ale mamy osobne kuchnie na szczęście .

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no my też. My mieszkamy na piętrze, a teraz żałujemy z mężem że góry wyremontowaliśmy:dry:bo koło tego domu stoi drugi pusty w jako takim stanie, te pieniądze które wpakowaliśmy w górę na pewno by starczyły na remont chałupki obok:wściekła/y:no ale cóż mądry polak po szkodzie. U mnie teściowa jest w porządku, mąż ma jej charakter spokojny, opanowany itd. a teść:crazy:brak Mi słów...:confused2:
 
Hej dziewczyny :) ja chyba też marcowa będę, dwa testy pozytywne 10 dni po spodziewanej @. Wcześniej 4 dni po wszystko negatywne łącznie z beta, alr u mnie nawet nie ma co dni plodnych liczyć bo są różnie. Powiedzcie mi czy to możliwe, że cycki tak bolą, że się spać nie da? Jej dzisiaj trzy staniki poszły do odrzutu bo ciasne i te rozstepy ehh . Przespalam pół dnia zaczęłam się zbierać do pracy no i płacz i śmiech bo spuchłam,mąż mnie zawiozl i nawet nie wysiadłam z auta taki płacz no i wracam do domudomu :-( porażka. Ginek dopiero w czwartek. I nie jem. Co mam na coś ochotę to zjem troszke i mdłości. I gorąco jak strasznie gorąco :-(
A kwietniówką przypadkiem nie będziesz? Gratuluję:D
 
Dziewczyny a wy tylko o jedzeniu. Ja tez mieszkam sama z mężem i dziećmi. Ale wcześniej z rodzicami i było dużo minusów. Moja mama nie dogadywala się z mężem. Teraz jest o niebo lepiej [emoji4] u mnie dzisiaj zupa pomidorowa z ryżem i naleśniki z serem [emoji4] [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety jedzenie zdominowało moje myśli i życie :D
 
Ja nigdy nie miałam przyjemności mieszkania ani z rodzicami, ani z teściami...
Ale wiem, że byłoby mi cholernie ciężko :)
Teraz wyjątkowo moja teściowa jest u mnie przez miesiąc i już bym chętnie odesłała ją do domu :)
A najlepsze jest to, że to jest naprawdę złota kobieta. Nie mogę jej nic zarzucić.
Tylko Ja po prostu najbardziej lubię mieszkać z moim mężem i synkiem. Jak ktoś inny pląta mi się po domu to mnie nerwy biorą ;)
 
Dziewczyny a wy tylko o jedzeniu. Ja tez mieszkam sama z mężem i dziećmi. Ale wcześniej z rodzicami i było dużo minusów. Moja mama nie dogadywala się z mężem. Teraz jest o niebo lepiej [emoji4] u mnie dzisiaj zupa pomidorowa z ryżem i naleśniki z serem [emoji4] [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Zupkę pomidorową uwielbiam :p
 
reklama
Tez mieszkalam z tesciami kiedys. Masakra nie polecam. Pomimo iz byla osobna kuchnia to nie polecam ale to tez kwestia meza u mnie na szczescie bylego meza. [emoji4] teraz dopiero czuje ze zyje z obecnym.partnerem. [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry