reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
a ostatnio stwierdziłam, że moje Dziecko chyba zżera mi mózg, ciągle o czymś zapominam, a to czy coś wyłączyłam z gniazdka, czy zamknęłam drzwi, czy wzięłam tabletkę i to do tego stopnia że liczę po prostu tabletki w blistrze żeby mieć pewność xd nie wiem czy istnieje taki objaw ale ja go mam xdd
Haha, ja też tak mam ;) W poprzednich ciażach też tak było :D Meżuś się śmieje co to teraz będzie, bo bez ciąży mam sklerozę, a teraz to już szczyt :D
 
Co do samopoczucia to tez fatalnie, na nic nie ma siły i mdli i by się jadło albo nie jadło ale na pewno leżało ciągle [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko dziewczyny chwile spalam a tu tyle stron do nadrobienia. [emoji6] Moj partner tez skacze kolo mnie ale to pewnie dlatego ze nie dość ze pierwsza dzidzia to jeszcze mega wyczekana.
Co do lenistwa to łoooooo ale mam balagan w domu i taką sterte prasowania ze szok.... [emoji3] ale spoko czeka na lepsze chwile. [emoji14] poki co to wlasnie skonczylam obzerac sie pizza wlasnej roboty... mmmmmm pycha. [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś ciut lepiej się czuję, ale po południu obowiązkowa dwugodzinna drzemka. Nie wiem jak ja będę w pracy funkcjonować, za tydzień kończę urlop.
Mój mąż teraz w pracy bo urlopu nie dostał więc nie bardzo może mi pomagać, ale codziennie się pyta jak się czuję. Co jest zupełnie inne niż w poprzednich ciążach, widać przejął się tą ostatnia stratą.
 
Ja tez mam lenia i mega balagan :)
Ale narazie mieszkamy w moim rodzinnym domu woec mogę liczyc na dużą pomoc rodziców i rodzeństwa :) a mój mazr sie smieje ze jemu tak dobrze z tesciami ze wyprowadzimy sie dopiero jak dzieci nam dorosną :D

Dziewczyny czy wy tez macie takie wahania nastrojów? Bo mnie to wszystko wyprowadza z równowagi a najbardziej to mąż mnie denerwuje i to bez powodu. Aż mi go żal :)
 
Ja tez mam lenia i mega balagan :)
Ale narazie mieszkamy w moim rodzinnym domu woec mogę liczyc na dużą pomoc rodziców i rodzeństwa :) a mój mazr sie smieje ze jemu tak dobrze z tesciami ze wyprowadzimy sie dopiero jak dzieci nam dorosną :D

Dziewczyny czy wy tez macie takie wahania nastrojów? Bo mnie to wszystko wyprowadza z równowagi a najbardziej to mąż mnie denerwuje i to bez powodu. Aż mi go żal :)
Ja juz ten etap mam za sobą. Pierwsze 2 tygodnie byla afera za aferą, darlam sie na męża, awantury mu robilam o nic:oo2:byl przelom jak zrobilam mu pieklo w samochodzie, wysiadlam i szlam na pieszo dodomu. Wtedy bylam wsciekla na siebie, ze hormony hormonami ale to wszystko nie moze sie odbic ani na synu ani na kruszynce. Szlam myslalam i sie ogarnelam.:rolleyes:
 
reklama
Hej.
Ja juz po wizycie :) jest serduszko, słyszałam jak bije :) dzieciątko ma prawie 1.5cm :) termin to jakoś początek marca. Jestem prawie w 8 tyg.ciąży.
Dostałam rozpiske na badania ale jakoś za 2 tyg je mam zrobić. Dostałam podwójna dawkę kwasu foliowego z racji ze chorowałam kiedyś na padaczkę,i póki co pregna idzie w odstawke.
Jestem szczęśliwa i kolejna wizyta za 4tyg. Dostałam L4.
 
Do góry