reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny jak u was z libido? U mnie zawsze w ciąży mega niskie i w tej ciąży podobnie... [emoji20] wkurza mnie to jak mówi się że kobieta w ciąży jest cały czas napalona....

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Myslalam ze tylko ja taka nie chętna na zbliżenia:(
 
reklama
Ja tez mam lenia i mega balagan :)
Ale narazie mieszkamy w moim rodzinnym domu woec mogę liczyc na dużą pomoc rodziców i rodzeństwa :) a mój mazr sie smieje ze jemu tak dobrze z tesciami ze wyprowadzimy sie dopiero jak dzieci nam dorosną :D

Dziewczyny czy wy tez macie takie wahania nastrojów? Bo mnie to wszystko wyprowadza z równowagi a najbardziej to mąż mnie denerwuje i to bez powodu. Aż mi go żal :)
Mam to samo...zrobiłam mu dzisiaj taką awanturę, że szok...
A najlepsze, że nie bardzo pamiętam o co poszło :)
 
A w ogóle powiem Wam dziewczyny, że mam straszny sentyment do marca jako miesiąca narodzin naszych potomków :)
Mojego pierwszego synka urodziłam w marcu. Bardzo fajny czas na chodzenie w ciąży...jak już jest większy brzuszek to nie ma upałów :) po porodzie zaraz piękna wiosna przychodzi, idealna na spacerki...no i do lata dziecko trochę podrośnie, że spokojnie można już zabrać je na wakacje :)
 
Ojej to sporo dni nie robisz. Próbowałas jakieś diety? Śliwki itp? Ja robie co drugi dzień a kiedyś codziennie i mi też trochę ciężej...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
W zeszłym tygodniu jadłam śliwki jak miałam problemy i pomogło. Ale stwierdziłam że nie mogę tyle ich jeść bo mi się żołądek przyzwyczaić. Ale chyba jutro kupię i zjem bo mi rozsadzi brzuch :szok:
 
A w ogóle powiem Wam dziewczyny, że mam straszny sentyment do marca jako miesiąca narodzin naszych potomków :)
Mojego pierwszego synka urodziłam w marcu. Bardzo fajny czas na chodzenie w ciąży...jak już jest większy brzuszek to nie ma upałów :) po porodzie zaraz piękna wiosna przychodzi, idealna na spacerki...no i do lata dziecko trochę podrośnie, że spokojnie można już zabrać je na wakacje :)
A ja sie boje. Bo syn idzie od wrzesnia do przedszkola i pierwsza myśl ze wiecej czasu w szpitalu z chorobami bede lezec jak W domu:)
 
Dziewczyny odkryłam dzisiaj w biedrze jogurt biała czekolada z kokosem (pycha). W szklanym słoiczku jest. Nie przepadam za smakowymi jogurtami, ale ten, to chyba będzie moja słabość...;(

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a ja jestem dzisiaj pelna energii!!! Przydało się, ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki. Spakowalam większość rzeczy, az mąż mnie okrzyczal, ze powinnam się oszczędzać.
 
Do góry