reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Cześć Dziewczyny:) i ja chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Pierwszy test pozytywny wyszedl w 27 dc a beta w 29 dc 81.4. Pierwsza wizyta u lekarza już za mną. Na szczęście wszystko ok. Następna w 8 tygodniu więc mam nadzieję że usłyszę już serduszko. Z moich wyliczeń mój termin 22.03.2018:) Jest tu ktoś z Wroclawia?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć. Gratuluję. Jestem z okolic Wrocławia.
 
W ogóle nie podaję wit. D
Są u nas pyszne jabłka, mam nadzieje, ze dziś facet będzie, bo cała noc mam na nie smak.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ma racje. Ja tez czulam sie pelna energii w ciąży pierwszej. Szalalam i latalam meza w domu nie bylo bo graty na zlomowisko wywozil, a tu klops plamienie. Dzwonie do męża, ze chyba konuec bo mam plamienia, wiecie co minelo z 10 minut a ja slyszalam tylko huk przyczepki jakza samochodem nie nadarzala:D:D ha ha smiac mi sie chce:D
Ale ja tak ostrożnie :p nie dźwigam ciężarów, pomalutku cały dzień sobie pakowałam. Wolałam wykorzystać tą energie, bo w zeszłym tygodniu tez mi się nic nie chcialo tak jak wam. A niestety w sobote wracamy do kraju, więc muszę się ze wszystkim wyrobić :D
 
Cześć Dziewczyny:) i ja chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Pierwszy test pozytywny wyszedl w 27 dc a beta w 29 dc 81.4. Pierwsza wizyta u lekarza już za mną. Na szczęście wszystko ok. Następna w 8 tygodniu więc mam nadzieję że usłyszę już serduszko. Z moich wyliczeń mój termin 22.03.2018:) Jest tu ktoś z Wroclawia?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi wyszedł dokladnie taki sam termin :D
 
Moj Skarbek ma już 1cm z usg termin 12 marzec a z miesiączki 16. Wszystko wygląda ok tętno malucha 158.
Zglosilam ginekologowi te moje bóle krzyża. Takie same jak przy poronieniu tamtym. Stwierdził po badaniu że one z obumarciem ciąży nie miały nic wspólnego, pomimo że zarodek nie żył macica dalej rosła i dlatego bolało. Więc taka moja uroda. Zaproponował fizjoterapie jak będzie bolało. Magnez i nospa. Jeszcze acard dostałam. No i,, pocieszyl,, że jak teraz boli to będzie tylko gorzej. Litości...
 
Przespałam pół dnia i ciężko was nadgonic ;-) u mnie też bajzel. Mieszkamy z moimi tesciami, ale to brudaski więc na pomoc nie ma co liczyć. U mnie źle narazie, dostałam plamienia a do ginatego dopiero na czwartek :-( do pracy nie poszłam bo mnie zaczął brzuch boleć.. mąż do pracy na noc poszedł a ja leżę i rycze co chwilę. Jak się ciąża nie utrzyma to ja nie wiem co będzie...tu już jedna mała wnuczka u szwagra jest i u nas tylko od lutego(slub) wpatrują dziecka. Męczy mnie to strasznie, chyba trzeba na czas starań(jakby się tfu tfu coś podzialo) stąd spadać bo oszaleje :-( oby do czwartku...
Zamiast lezec i ryczec to jedz na IP. Po co czekasz do czwartku?
 
Moj Skarbek ma już 1cm z usg termin 12 marzec a z miesiączki 16. Wszystko wygląda ok tętno malucha 158.
Zglosilam ginekologowi te moje bóle krzyża. Takie same jak przy poronieniu tamtym. Stwierdził po badaniu że one z obumarciem ciąży nie miały nic wspólnego, pomimo że zarodek nie żył macica dalej rosła i dlatego bolało. Więc taka moja uroda. Zaproponował fizjoterapie jak będzie bolało. Magnez i nospa. Jeszcze acard dostałam. No i,, pocieszyl,, że jak teraz boli to będzie tylko gorzej. Litości...
Przy porodzie na pewno:D
 
reklama
Do góry