reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

A do tego Acardu to masz jakieś wskazanie, czy profilaktycznie?

Ze względu na moje poronienia (4 razy) powiedziała , że ACARD byłby wskazany , jakieś tam badania wskazują , że ACARD ma wpływ na krzepliwość krwi i utrzymanie ciąży. Powiem szczerze , że w właśnie z córą brałam ACARD a przy innych ciążach , które utraciłam acardu nie brałam
 
reklama
Dziewczynki jak często macie wizyty? Ja byłam w 5 tyg wczoraj w 7. moj gin idzie na urlop i zapisał mnie znów za 2,5 tyg do innego i znów do niego na prenatalne pod koniec sierpnia albo początek września. Tamten ma ustalić kiedy najlepiej.
Ja mam wizyty co miesiąc. Mój gin mówi że jeżeli ciąża nie zagrożona i nic się nie dzieje to raz w miesiącu kontrola starczy. Jeśli natomiast są plamienia lub wcześniej było poronienie to wtedy wizyty co 2 tyg.
 
Ja bralam sam kwas foliowy ale wczoraj skończyłam opakowanie i lekarka mowila zeby juz jakies witaminy lykac. Chciałam femibion, ale nie bylo w aptece wiec kupilam pregna plus (w sumie to z polecenia lekarza).
 
Ale ceny tych witamin przerażają

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No przerażają . Ja z Justyną brałam Activ mama i pamiętam , że 50 zeta kosztowało i starczało na niecały miesiąc, dodatkowo towar był tak popularny, że dzwoniłam po aptekach w Łodzi i rezerwowałam .
 
Witaminy to wiecie żeby w internecie w aptekach zamawiać z odbiorem osobistym gdzieś blisko, tak wychodzi najtaniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W zeszłym tygodniu jadłam śliwki jak miałam problemy i pomogło. Ale stwierdziłam że nie mogę tyle ich jeść bo mi się żołądek przyzwyczaić. Ale chyba jutro kupię i zjem bo mi rozsadzi brzuch :szok:
Ja jeszcze co prawda nie mam az takich duzych problemow ale w pierwszej ciazy kupowalam activie do picia i mi pomagalo

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry