reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja na razie łykam kwas foliowy i Kerabione. Tym drugim zaczęłam suplementację zanim postaraliśmy się o dziecko ( udało się za pierwszym razem :D) Pani w aptece powiedziała, że jeśli zajdę to mi to nie zaszkodzi, a jedynie dostarczy witamin i mikroelementów. W innej aptece potwierdzili. Przy pierwszej wizycie zapytam lekarza co zazywać.
 
reklama
Pierwsze słyszę

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wejdź sobie na ceneo i zobacz jaka różnica w cenie


p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
Ja mam odstawić narazie pregne plus i zacząć brać raz dziennie 2 tabletki activfolin'u przez 5tyg
Potem można zacząć brać znów pregne.
Takie zalecenie dostałam ze względu ze kiedyś chorowałam na padaczkę
 
Ja do derenia :) tez jestem bardzo zadowolona. Aaa zapomniałam wam powiedzieć, przy wczorajszym USG lekarz znalazł jakiegoś torbiela kolo 5cm, ale mówił ze będzie pod obserwacja i powinien się wchłonąć.
U mnie tez doktorek powiedzial ze sa plyny w jajniku a potem przeczytalam ze to torbiel... W sb dowiem sie czegos wiecej. Mam nadzieje ze nie zagrozi to ciazy szczegolnie ze jest bardzo wczesna. Moj gin to wie ze zestresowana jestem bo widzial jak przezywalam poprzednia strate.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na razie tylko kwas foliowy i duphaston. W pierwszej tez cala ciaze na kwasie lecialam. Jakkolwiek to nie brzmi ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ceny tych witamin przerażają

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W aptekach ibterbrtowc
U mnie tez doktorek powiedzial ze sa plyny w jajniku a potem przeczytalam ze to torbiel... W sb dowiem sie czegos wiecej. Mam nadzieje ze nie zagrozi to ciazy szczegolnie ze jest bardzo wczesna. Moj gin to wie ze zestresowana jestem bo widzial jak przezywalam poprzednia strate.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Tajny watek bedzie ?:D
 
U mnie tez doktorek powiedzial ze sa plyny w jajniku a potem przeczytalam ze to torbiel... W sb dowiem sie czegos wiecej. Mam nadzieje ze nie zagrozi to ciazy szczegolnie ze jest bardzo wczesna. Moj gin to wie ze zestresowana jestem bo widzial jak przezywalam poprzednia strate.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też torbiel. Dziewczyny wcześniej też pisały ze mają. Nie jest nas tak wcale mało. Wszystkie czekamy na wchłonięcie [emoji4] nie martw się!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę żelazo, kwas foliowy i jod. Bo mam niedoczynność. Trzeba bardzo uważać na suplementy bo nadmiar tez szkodzi. Jeśli są jakieś niedobory to się bierze. Nie ma potrzeby brania leków na zaś. Ja musiałam odstawić falvit bo zawiera witaminę A i jod.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry