reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

To dobrze :)
Chcialabys miec wszystkie naraz? Ja polowe ciazy nie czulam sie jak w ciąży:)
Jedna kobieta ma druga nie:)
Piersi mnie nawet nie bolaly:)
Piersi to przestały mnie boleć jakieś 3 dni temu.
W pierwszej ciąży też tak miałam zero objawów. Tylko chyba tydzień mdłości.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Piersi to przestały mnie boleć jakieś 3 dni temu.
W pierwszej ciąży też tak miałam zero objawów. Tylko chyba tydzień mdłości.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tydzien mdlosci tylko haha:D
No i wiadomo bole plecow w polowie i bol brzucha jak na okres w 1 i 3 trym ale to przez rosnaca macice:)
A tak to nic:)
 
Cześć dziewczyny chciała bym do was dołączyć termin 30/31 wiec juz zamykam marzec [emoji2].
1500974316-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja vo dostanę 500 na dziecko przerzuce na ich konto. Odkladamy pieniazki dla dzieciakow. Becikowe mi sie nie nalezy. W rolnictwie jest całkowicie inaczej z przelicznikami. Na syna becikowego nue dostalam, bo przeliczali zarobki z hektara. I ponoc miesiecznie mamy 30 tys.zł:eek: dobre mi sobie. Nic innego sie nie liczy. Jakbym tyle kasy z mężem miesiecznie muala, to jak bym hrabina chodzila odziana:) no ale coz trzeba zyc dalej. Powiem wam ze mam przegwizdane. Przed rocznicą slubu w czerwcu kupilismy dwa bernardyny, syn piszczy za nimi niemilosiernie, ja tez z resztą. Ale każde wyjscie z tymi psami konczy sie moim darciem na nie. Byly kuleczki a teraz jak skaczą i stają na łapach mają przeszlo metr wysokości i po prostu boje sie o brzuch:unsure:syn tego nie pojmuje :hmm:
Idź z nimi na tresurę
 
Bernardyn to tylko z pozoru łagodne psy. Ja bym się bała puszczać dziecko do nich.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ewarut jak na razie dobre [emoji2].Poza bólem podbrzusza co jakiś czas i pragnieniem nic mi nie dolega.Na objawy pewnie przyjdzie jeszcze pora.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry