reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Jutro mam zadzwonić do niego wieczorem. I na czeartek rano chce zrobić USG. Najgorsze że on idzie na urlop.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Idź w czwartek na to usg i zobaczymy co wyjdzie. Ja bym na Twoim miejscu zapisała się na jedną wizytę do innego lekarza na przyszły tydzień skoro Twój będzie na urlopie.
 
Zaraz chwila. Jestes we wczesnej ciąży, dwudniowy odstep miedzy usg i tak wiele nie zmieni. Jeszcze nie potrzebnie cie zestresuje.
 
Idę po test ciążowy warto czy nie

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Test nic Ci nie da...wyjdzie pozytywny...idź zrobić betę...zobaczysz na jaki tydzień wskazuje i czy prawidłowo przyrasta...
Ja miałam ostatni okres 18.06...
Do lekarza idę za 2 tyg. chyba że coś złego wcześniej się będzie działo...
Wolę iść jak już można wszystko sprawdzić...wtedy będzie wiadomo czy ok, czy nie...
 
reklama
Do góry