reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Powiedział że jeśli nic nie urośnie to szpital.... I chyba chciał mi powiedzieć że skrobanka tak?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ewarut ale to twoja pierwsza wizyta byla, aten od razu wychodzi z zalozenia, ze slabo przyrasta czy tam obumiera. No jakaś paranoja. Na podstawe usg taktylko stwierdzil?
 
No to za wcześnie. W czwartym to ja widziałam pusty pęcherzyków. W 6 dopiero ciałko żółte było.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedział że to szybko rośnie. I będzie widać

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Idź na usg....na tak wczesnym etapie ciąży rozwój pęcherzyka jest różny ponieważ nie wiadomo dokładnie kiedy miałaś owulację...
lekarz ma racje...szybko rośnie...dzisiaj nie widać...ale za dwa dni może być inaczej
 
Powiedział że jeśli nic nie urośnie to szpital.... I chyba chciał mi powiedzieć że skrobanka tak?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To jeśli Ci powiedział że szpital to tym bardziej potwierdzisz to u innego lekarza albo zaprzeczysz. Lepiej wydać te 150zl na wizytę ale zbadać się u dwóch lekarzy!
 
reklama
Do góry