reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Test nic Ci nie da...wyjdzie pozytywny...idź zrobić betę...zobaczysz na jaki tydzień wskazuje i czy prawidłowo przyrasta...
Ja miałam ostatni okres 18.06...
Do lekarza idę za 2 tyg. chyba że coś złego wcześniej się będzie działo...
Wolę iść jak już można wszystko sprawdzić...wtedy będzie wiadomo czy ok, czy nie...
Ja uważam dokładnie tak samo. Mam wizytę 10sierpnia. Nawet lekarze mówią, ze dopiero ok 8tyg można mówić o pewnej ciąży.
 
reklama
@Ewarut trzymam kciuki i tez jestem zwolennikiem późniejszych wizyt. W pierwszej ciąży byłam 5+4 i był pusty pęcherzyk (bez komentarzy czy mały czy duży) a potem w 6 i chyba 2 czy 3 już serduszko. Tym razem poszłam w 6+4 żeby się nie nakręcać bo oczywuscie wtedy przeczesałam cały internet w temacie pustego pęcherzyka..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez tak mialam ze sie boje bo beta na poczatku 8 ale teraz juz 200 wiec rosnie to jestem dobrej mysli. Jeszcze jeden jajnik drobnotorbielowaty a drugi z torbielem...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam cyste 5cm na prawym jajniku [emoji6] ale spoko to się wszystko ponoć wchłania do 12tc

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci. ile miały wasze dzieci jak pierwszy raz zabrałyście je w miejsce z dużą ilością osób? ja mam termin na 12.03, jak przenoszę to pewnie święta spędzę w domu sama ale jakbym urodziła w terminie albo wcześniej to zastanawiam się czy mogłabym pojechać na święta. Dodam, że u nas w drugi dzień świąt to nie jest kwestia spotkania się z 5 czy 10 osobami, a +/- 30
4 dni po wyjściu ze szpitala byłam w sklepie z dzieckiem. Ogólnie nie mam problemu z tym, że nie pójdę gdzieś czy coś.
 
mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci. ile miały wasze dzieci jak pierwszy raz zabrałyście je w miejsce z dużą ilością osób? ja mam termin na 12.03, jak przenoszę to pewnie święta spędzę w domu sama ale jakbym urodziła w terminie albo wcześniej to zastanawiam się czy mogłabym pojechać na święta. Dodam, że u nas w drugi dzień świąt to nie jest kwestia spotkania się z 5 czy 10 osobami, a +/- 30
Ja syna urodziłam 3 marca...miał jakieś 3 tyg. jak pojechaliśmy 150 km do rodzinnego miasta na Święta Wielkanocne. Tam przez 3 dni przewinęło się pełno osób, bo każdy chciał zobaczyć :)
Ja osobiście uważam, że jak dziecko jest karmione piersią to ryzyko choroby jest znikome...no chyba że ktoś smarka na małego z premedytacją...:)
 
Ja mówiąc o tym żeby zobaczyć jak będzie po porodzie raczej miałam na myśli ogólny komfort niż choroby. I dlatego myślę że lepiej nie planować wcześniej. Jak wszystko będzie dobrze i nie będzie przeciwwskazań to czemu nie, ale z drugiej strony ja jak urodziłam pierwsze i wszystko było dla mnie nowe to ostatnie na co miałam ochotę to jeszcze dokładnie sobie i dziecku stresu.
 
Ja mówiąc o tym żeby zobaczyć jak będzie po porodzie raczej miałam na myśli ogólny komfort niż choroby. I dlatego myślę że lepiej nie planować wcześniej. Jak wszystko będzie dobrze i nie będzie przeciwwskazań to czemu nie, ale z drugiej strony ja jak urodziłam pierwsze i wszystko było dla mnie nowe to ostatnie na co miałam ochotę to jeszcze dokładnie sobie i dziecku stresu.
No fakt...czasami człowiek potrzebuje totalnego spokoju i nie w głowie mu wyjścia, wyjazdy, odwiedziny czy imprezy :)
 
Hej dziewczyny ale napisaliście :)

Ewarut spokojnie, wiem ze to bardzo stresujące i od razu nasuwają się czarne myśli ale dziewczyny naprawdę dobrze radzą. Beta ładnie może pokazać co tam się dzieje kiedy na usg jeszcze nie widać :) jeśli ciąża jest młodsza to po prostu nie ma możliwości żeby było widać coś więcej na usg :) trzymam kciuki kochana!

Tyle tematów tu było od wczoraj, ze już nawet nie wiem na co odpisywać ale dziękuje wam bo dużo fajnych rzeczy mówicie :)

Ania1301 biedna :( ja dzisiaj tez miałam słaby dzień ale mdlilo mnie tylko do jakiejś 14. Później zaczęła się zgaga ;)

Trele jeśli chodzi o święta wielkanocne (ja jeszcze nie wiem nawet kiedy są w 2018;)) to myśle ze sama będziesz czula jak już urodzisz :) ja pewnie nie będę zbyt dużo planowała ze względu na to ze właśnie zobaczymy co bedzie, kiedy dziecko dokładnie się urodzi ( może szybciej, może później) i jak będę się ze wszystkim czuła ;)

Ja jutro mam wizytę na 8 rano, nawet cieszę się ze tak od razu z rana przynajmniej nie będę się cały dzień stresowała. Ja tez podejrzewam ze mam młodsza ciąże bo miałam bardzo nieregularne cykle, wiec nie nastawiam się na serducho ale oczywiście byłoby to miłe zaskoczenie gdyby tak pikalo :) trzymajcie kciuki wg om to u mnie 6t1d ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

ah jak ja się już nie mogę doczekać jak je poczuje, a potem jak się urodzi stąd te wszystkie rozmyślania, na razie tylko tyle mogę ;) no i sobie pomyślała, że będę mamą i się poryczałam, jakoś to słowo tak na mnie działa, wciąż nie mogę w to uwierzyć, albo jak maż napisał, że nas kocha, bardzo mnie rozczulił, duuuuuuuuuuurne hormony
 
reklama
Poza tym chyba lepiej uprzedzić rodzinę że raczej nas nie będzie a zrobić im miłą niespodziankę niż odwrotnie.
 
Do góry