reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny ;) Chętnie do Was dołączę. Termin mam na koniec marca. Miło będzie przez ten czas sie nawzajem wspierać i dzielić doświadczeniami.
Druga wizyte mam na poniedziałek. Mam nadzieje ze już będzie słychać serduszko. Nie moge sie doczekac :))
 
ah jak ja się już nie mogę doczekać jak je poczuje, a potem jak się urodzi stąd te wszystkie rozmyślania, na razie tylko tyle mogę ;) no i sobie pomyślała, że będę mamą i się poryczałam, jakoś to słowo tak na mnie działa, wciąż nie mogę w to uwierzyć, albo jak maż napisał, że nas kocha, bardzo mnie rozczulił, duuuuuuuuuuurne hormony

Trele morele ja tez dużo o tym myśle wiec Ci się w ogóle nie dziwie :) marze sobie jak to będzie :) wiem jedno będzie cudownie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe marcoweczki. [emoji4] na kiedy macie terminy?

Matko dziewczyny czuje sie jakbym wazyla 10 kg wiecej..... masakra. Straszne to jest. Owszem przybralam 1,5 kg ale moje samopoczucie wskazuje na wiele wiecej....
Czuje ze przybiore sporo w ciagu tych juz 8 miesiecy. [emoji4]

A mam pytanie jeszcze takie.. mialam iui 1 lipca czyli pewnie wtedy doszlo do zaplodnienia. Myslicie ze jak pojde 1'sierpnia do gina to bedzie juz serduszko??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe marcoweczki. [emoji4] na kiedy macie terminy?

Matko dziewczyny czuje sie jakbym wazyla 10 kg wiecej..... masakra. Straszne to jest. Owszem przybralam 1,5 kg ale moje samopoczucie wskazuje na wiele wiecej....
Czuje ze przybiore sporo w ciagu tych juz 8 miesiecy. [emoji4]

A mam pytanie jeszcze takie.. mialam iui 1 lipca czyli pewnie wtedy doszlo do zaplodnienia. Myslicie ze jak pojde 1'sierpnia do gina to bedzie juz serduszko??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Z moich wyliczeń na 26 marca :) zobaczymy co powie Pani doktor w poniedziałek.
 
reklama
Witamy:)
Ja też mam termin z @ na 26 i też 2ga ciąża:)
U dr nie bylam, zastanawiam się czy iść w czwartek czy w przyszłym tyg dopiero..

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry