reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Przy pierwszym dziecku używałam wózka x- landera lecz model xa, powiem ze byłam zadowolona, w spacerówce brakowało mi ze dziecko jechało plecami do mnie i nie widziałam co robi, i trochę niewygodna pozycja dla dziecka podczas siedzenia oparcie mialo kat rozwarty a dziecko wolało bardziej prosty kat, ale za to wygodnie się rozkładał do spania, duży kosz na zakupy, duże koła sprawiały ze dobrze się prowadziło nawet podziurawych lub zaśnieżonych chodnikach.
Też miałam ten wózek przy synku, a w zasadzie to go nadal mam i raczej nie będę nowego kupowała :) jestem bardzo zadowolona...
Trójkę dzieci wywoził i nadal wygląda jak nowy :)
 
reklama
Hej, dołączyłam wczoraj do kwietniówek, ale z moich obliczeń termin wychodzi mi bardziej na sam koniec marca, om 23.06 tylko cykle nieregularne bo wisi mi na cycku synek-Natek z 8 marca 2016 [emoji6] jesteśmy w Norwegii i jest szansa, że będę miała wizytę pod koniec sierpnia, we wrześniu lecimy do Polski to może uda mi się też podejrzeć conieco. Póki co pozostaje mi cierpliwie czekać, pozdrawiam [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widze,ze nie ja jedna matka karmiąca :)
Te co Jescze karmią planujecie odstawić czy liczycie ,ze to jakos samo nastąpi ?:)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam, jestem w 10 tygodniu ciazy, to moja pirwsza ciaza . nie mieszkam w polsce ale za granica we Francji. Termin mam na 31 marca - 7 kwiecien. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy.
Jelsi mozna prosze o dolaczenie mnie do prywatnej grupy o ktorej ktos wspomnial.
 
reklama
Do góry