reklama

Marcowe mamy 2019

Adeline89

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
2
Dziewczyny chciałam wyrazić swoje zdanie co do forum :-).
Uważam, że należy zrozumieć, że nie każda ma czas tyle klepać na forum, przez cały dzień non stop odczytywać i odpisywać. Dlatego taka "selekcja" forumowiczek, które się mało udzielają jest niesprawiedliwa. Ale zgodzę się z tym, że często forumowiczki dzielą się prywatnymi sprawami i wtedy rozumiem selekcję.
Jednak to jest plus forum, że jesteśmy anonimowe. Byłam już na forum podczas drugiej ciąży i non stop się dziewczyny kłóciły, że inne nie odpisują wszystkim jak zajrzą po całym dniu, normalnie dziecinada to była. Obrażanie się jak w podstawówce. Docinki, zazdrość. Później komentarze dotyczące wychowywania dzieci, bo każda chwaliła swoje metody. Wyścigi czyje dziecko potrafi więcej i co już umie, co już je. Dla pierworódek ogarnięcie forum było łatwiejsze, ale jak któraś już miała dziecko i była w kolejnej ciąży to nie było to takie proste. Doszło do tego, że nic innego nie robiłam tylko czytałam, odpisywałam, w końcu powiedziałam STOP. I odpuściłam. Choć zżyłam się z dziewczynami i do dzisiaj myślę o nich. Co chwilę jakaś odchodziła, kilka przede mną również. Ale niestety nie mam tyle czasu, zaglądanie nawet wieczorem było męczące, bo było tam mnóstwo stron zaległości, każda oczekiwała, żeby skomentować jej posty.... Bo się zaraz obrażała jak nie wspomniałam w poście danej osoby. Także jeżeli tutaj do takiej formy któraś z was dąży to ja odpuszczam. Forum ma być przyjemną odskocznią od codzienności, gdzie można dzielić się radością, smutkiem, poradzić się. A nie obowiązkiem, bo obowiązki to mam na co dzień przy dwójce dzieci i to duże.
Dodam na koniec, że uwielbiam starania oraz czas ciąży, było fajnie wymieniać informacje po wizycie u lekarza. Opisywać objawy ciąży i tak leciało od wizyty do wizyty każdej z dziewczyn. Tak samo podczas starań, oczekiwanie na testowanie innych dziewczyn oraz dwie kreski to była radość wśród forumowiczek.
Każdy jest na forum w innym celu, ja wyjawiłam swój :). Z góry proszę, aby mojego podejścia nie oceniać, nie czekam na poparcie.
Popieram

reklama

Adeline89

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
2
A tak ogolnie ja ten watek zrobilam przez przypadek bo nie widziałam Marzec 2019 wiec jest on juz w przyszlym mamach i tam piszemy wiec zapraszmy

delicious

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A tak ogolnie ja ten watek zrobilam przez przypadek bo nie widziałam Marzec 2019 wiec jest on juz w przyszlym mamach i tam piszemy wiec zapraszmy
Ja chyba muszę założyć wątek na kwiecień 2019, bo jeśli się uda to nie ma szans na marzec :-/. Ale jeszcze czekam, bo może nic z tego nie wyjdzie.

Rozwiązania
0
Hej, chciałam zaprosić Was do grupy na FB. Grupa jest tajna, więc nikt spoza niej nie wie o jej istnieniu. FB jest trochę przystępniejszy niż forum.
Zainteresowane dziewczyny zapraszam do marcowej grupy 2019, piszcie wiadomość, bedziemy dodawać :)
Ja bardzo chętnie dołączę do takiej grupy na fb

tragikomedia

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Hej :) Wpadłam się przywitać, w tym wątku jestem nowa. Mam termin na 2 marca :) Poczytam sobie Was troszkę wolnej chwili, fajnie że jest taki wątek :) Pozdrowionka :*

reklama

Adeline89

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
2
Hej :) Wpadłam się przywitać, w tym wątku jestem nowa. Mam termin na 2 marca :) Poczytam sobie Was troszkę wolnej chwili, fajnie że jest taki wątek :) Pozdrowionka :*
Hey wejdź na poprzedni link od aga6 tu jest tylko post a my jesteśmy na grupie zamkniętej wiec jeśli chcesz dołączyć to zapraszamy do wpisania w tabletkę

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Marcowe mamy 2019 12705
G Marcowe mamy 2018 4325
I Przyszłe mamy 7
Ola_fasola Przyszłe mamy 0
balladyna Dzieci urodzone w marcu 2016 24475
Patrycja2301 Dzieci urodzone w marcu 2015 2

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy