reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny, właśnie jak już któraś pozbędzie się lokatora z brzucha to piszcie. U nas (37+2) dalej cisza i nuda, czasem zaboli jak na miesiączkę i tyle. Humor... dalej zależy jak leży...jeden dzień lepszy a drugi tragiczny i wyrzuty sumienia, że może będę musiała wrócić po porodzie do antydepresantów a to moje karmienie piersią wykluczy. Trzymam za Was Wszystkie Kciuki! Damy rade! Ja czekam na pierwszy poród, wiec jak coś się u kogoś będzie zaczynać chętnie przeczytam co i jak to wyglada. A może jest jakaś mama z Wrocławia? Może się spotkamy na porodówce ;) buziaki dla Was marcowe babsztyle
Ps. Termin 8marca, ale także zamierzam ubrać bodziaki, pajaca, kombinezon polarowy ze smyka i na to koc. We Wro taka zima, ze aż wcale...
Mamy ten sam termin 😁
 
reklama
Ha, ja mam na 9 marca, obstawiam znając moje szczęście że pewnie urodze 2 tyg po terminie a po prostu już nie mogę wytrzymać 😞😅 Ja mam taki kombinezonik od kolezanki ona synka urodzila na poczatku pazdziernika i w nim miała małego ubranego. Pewnie bedzie za duży, ale na drogę powrotną się dzidzia przemeczy. Planuje na wyjście ją ubrać w body z długim rekawem, spodenki lub polspiochy, skarpetki, sweterek taki niezbyt gruby i ten kombinezonik. I rekawiczki niedrapki bo nie mam cieplejszych. Do tego czapeczka. Do fotelika wezmę kocyk i to nakrycie oryginalne z fotelika. Myślę, że nie zmarznie.
 
A jak można szybko wyjść z dzieckiem na spacer po.porodzie? Piszę to z racji tego, że mam psa. Muszę ją wyprowadzić, a raczej dziecka samego noe zostawie nawet na 15 min w domku 😞
 
A jak można szybko wyjść z dzieckiem na spacer po.porodzie? Piszę to z racji tego, że mam psa. Muszę ją wyprowadzić, a raczej dziecka samego noe zostawie nawet na 15 min w domku 😞
Wczoraj na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia mówili, że jeżeli będzie normalna pogada taka jak teraz w sensie (5-10stopni) to na krótkie spacerki 15 minut można od razu. Pamietajmy, że pierwszym spacerem jest już ten ze szpitala ;)
 
Moja Dzidzia już jest poza brzuszkiem! Lekarz stwierdził w niedziele, że lepiej będzie Jej poza, bo nie rosła i jakiś przepływ się nie spodobał, kupa stresu, a na drugi dzień po konsultacji z 2 lekarzami przepływy ok, ale i tak decyzja o wyjęciu i CC(37+6). Mała ważyła niecałe 2,5 kg, 50 cm, ale jest w pełni zdrowa i będzie teraz nadrabiać brakujące gramy:) a ja dochodzę do siebie po cięciu, lekko nie jest, ale jestem szczesliwa, ze maleństwo już na zewnatrz i tylko zastanawiam się jak ogarnąć taka Kruszynkę.
 
Moja Dzidzia już jest poza brzuszkiem! Lekarz stwierdził w niedziele, że lepiej będzie Jej poza, bo nie rosła i jakiś przepływ się nie spodobał, kupa stresu, a na drugi dzień po konsultacji z 2 lekarzami przepływy ok, ale i tak decyzja o wyjęciu i CC(37+6). Mała ważyła niecałe 2,5 kg, 50 cm, ale jest w pełni zdrowa i będzie teraz nadrabiać brakujące gramy:) a ja dochodzę do siebie po cięciu, lekko nie jest, ale jestem szczesliwa, ze maleństwo już na zewnatrz i tylko zastanawiam się jak ogarnąć taka Kruszynkę.
Gratulacje ♡♡♡ napewno dasz radę, ja już nie mogę się doczekać aż sie spotkam z moja dzidzia :) U nas też niby mało rośnie dzidzia ale przepływy mamy w pożądku :) życzę powodzenia :)
 
Moja Dzidzia już jest poza brzuszkiem! Lekarz stwierdził w niedziele, że lepiej będzie Jej poza, bo nie rosła i jakiś przepływ się nie spodobał, kupa stresu, a na drugi dzień po konsultacji z 2 lekarzami przepływy ok, ale i tak decyzja o wyjęciu i CC(37+6). Mała ważyła niecałe 2,5 kg, 50 cm, ale jest w pełni zdrowa i będzie teraz nadrabiać brakujące gramy:) a ja dochodzę do siebie po cięciu, lekko nie jest, ale jestem szczesliwa, ze maleństwo już na zewnatrz i tylko zastanawiam się jak ogarnąć taka Kruszynkę.
O ja Cię! Gratulacje! ❤👶 37plus 6 to już donoszona dzidzia! A wcześniej miałaś planowaną cesarke czy to tak wyszło w trakcie?
 
Moja Dzidzia już jest poza brzuszkiem! Lekarz stwierdził w niedziele, że lepiej będzie Jej poza, bo nie rosła i jakiś przepływ się nie spodobał, kupa stresu, a na drugi dzień po konsultacji z 2 lekarzami przepływy ok, ale i tak decyzja o wyjęciu i CC(37+6). Mała ważyła niecałe 2,5 kg, 50 cm, ale jest w pełni zdrowa i będzie teraz nadrabiać brakujące gramy:) a ja dochodzę do siebie po cięciu, lekko nie jest, ale jestem szczesliwa, ze maleństwo już na zewnatrz i tylko zastanawiam się jak ogarnąć taka Kruszynkę.
Gratulacje! <3 dasz radę! Zadziała instynkt, ważne że mała jest zdrowa :)
 
reklama
Do góry