reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny w czwartek 21.05 o godz 18 poloznamama.pl Pani Ania Majda-Sandomierska poprowadzi live na temat ciąży i karmienia piersią. Udział w live to cegiełka 25 zł, która leci na leczenie malutkiej Hani Łączkowskiej, która zbiera pieniądze na najdroższy lek świata. Brakuje jeszcze 8 mln zł.
Webinar odbywa się w ramach tygodnia Dzien Mamy z Hania.
Wpłaty za webinar podpisane swoim imieniem i nazwiskiem wpłacamy na konto Hani Link do: Dzień Matki


i dodajemy się do grupy webinar z położnamamama: Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


W tym tygodniu na stronie licytacji Hanii na Facebooku odbywa się mnóstwo licytacji i konkursów, w ktorych można wygrać/wylicytowac konsultacje online z doradcami chustonoszenia, chusty i akcesoria do noszenia dzieci, kosmetyki, biżuterię, gadżety dla dzieci i niemowląt Link do: Licytacje dla Hani Łączkowskiej
 

Załączniki

  • received_2637071966581619.jpeg
    received_2637071966581619.jpeg
    89,1 KB · Wyświetleń: 99
  • received_2884175131651039.jpeg
    received_2884175131651039.jpeg
    629,3 KB · Wyświetleń: 104
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, przyszłam tutaj bo od kilku dni mnie boli brzuch tak jak na okres a okresu nie ma, dziś 32 dzień cyklu do zbliżeń dochodziło 25-26 czerwiec a okres miałam 7 czerwca więc nie wiem czy tak późno by mi wypadły dni płodne, wczoraj robiłam test ciążowy wynik negatywny, ale w pierwszej ciąży też tak miałam że 10 dni po stosunku wyszedł negatywny a dwa dni później bardzo blada kreseczka j byłam w ciąży. Nie wiem co mam myśleć już się nakręcam ze mogę być w ciąży ale nie wiem, w pierwszej też tak miałam że bolał brzuch teraz podobnie.
 
Hej dziewczyny, przyszłam tutaj bo od kilku dni mnie boli brzuch tak jak na okres a okresu nie ma, dziś 32 dzień cyklu do zbliżeń dochodziło 25-26 czerwiec a okres miałam 7 czerwca więc nie wiem czy tak późno by mi wypadły dni płodne, wczoraj robiłam test ciążowy wynik negatywny, ale w pierwszej ciąży też tak miałam że 10 dni po stosunku wyszedł negatywny a dwa dni później bardzo blada kreseczka j byłam w ciąży. Nie wiem co mam myśleć już się nakręcam ze mogę być w ciąży ale nie wiem, w pierwszej też tak miałam że bolał brzuch teraz podobnie.
Znajdź forum marcowe mamy 2021 tam Ci dziewczyny powiedzą jak miały, bo tutaj my już wszystkie dawno urodziłyśmy :)
 
Hej dziewczyny, przyszłam tutaj bo od kilku dni mnie boli brzuch tak jak na okres a okresu nie ma, dziś 32 dzień cyklu do zbliżeń dochodziło 25-26 czerwiec a okres miałam 7 czerwca więc nie wiem czy tak późno by mi wypadły dni płodne, wczoraj robiłam test ciążowy wynik negatywny, ale w pierwszej ciąży też tak miałam że 10 dni po stosunku wyszedł negatywny a dwa dni później bardzo blada kreseczka j byłam w ciąży. Nie wiem co mam myśleć już się nakręcam ze mogę być w ciąży ale nie wiem, w pierwszej też tak miałam że bolał brzuch teraz podobnie.
Dokładnie znajdź forum mamy 2021. Ale jak też tak miałam w obu ciazach. Bardzo późno bo ok 35 dc dopiero blade kreski. Teraz można powiedzieć że jestem w podobnej sytuacji. Boli brzuch, test negatywny a okresu brak. Warto betę zrobić:)
 
reklama
Od porodu nie miałam miesiaczki i właśnie od pt myślałam że zaczyna się delikatne plamienie i sob też A w niedzielę i pon cisza no i dziś też do południa jakby miał być okres i znowu cisza sluz raz przezroczysty raz różowy nie wiem sama czy tak mi się będzie okres długo rozkrecał może któraś z Was tak miała?
 
Do góry