reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej wszystkim, to ja też się nieśmiało witam. Test ciążowy wyszedł pozytywny tydzień temu w piątek, w niedzielę byłam już u lekarza. Pierwsze usg za tydzień. Życzę wszystkim nudnych 9 miesięcy
 
U mnie niestety szczęście trwało za krótko bo dzisiaj beta negatywna.... trochę nie rozumiem jak to możliwe ze testy wychodziły pozytywne ... i to nie jeden :/
 
Cześć Dziewczyny! Wszystko wskazuje na to że Marzec 2020 to rownież „nasz” miesiąc. Jutro bedzie 5t+0d. Termin wypada na 01-02.03. Do lekarza umówię wizytę na 15.07 wtedy bedzie 7t+1d. Jest to moja 3 ciąża - mam juz 4-letniego syna i jednego Aniołka (grudzień 2018, 10tc). Życzę sobie i Wam spokojnych 9 miesięcy. To tak na początek :-)

UKmama jak sytuacja u Ciebie wygląda?
 
Cześć Dziewczyny! Wszystko wskazuje na to że Marzec 2020 to rownież „nasz” miesiąc. Jutro bedzie 5t+0d. Termin wypada na 01-02.03. Do lekarza umówię wizytę na 15.07 wtedy bedzie 7t+1d. Jest to moja 3 ciąża - mam juz 4-letniego syna i jednego Aniołka (grudzień 2018, 10tc). Życzę sobie i Wam spokojnych 9 miesięcy. To tak na początek :-)

UKmama jak sytuacja u Ciebie wygląda?
U mnie dzisiaj 4+4, termin też jakoś pierwszy tydzień marca. O ciąży już wiem tydzień i od razu po zobaczenia 2 kresek do gin. Jestem obstawiona lekami że względu na 2 poronienia. Mam nadzieję że 3 raz okaże się szczęśliwy. W niedzielę za tydzień pierwsze usg. Póki co dobrze i pozytywnie nastawiona chociaż strach oczywiście duży żeby nie skończyło się jak 2 poprzednie.
 
reklama
Do góry