reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja to bym się chyba cieszyła z biegunki, na potęgę jem kapustę kiszoną żeby w ogóle móc pójść do toalety ;p
Będziesz kolejna ,której polecę probiotyki [emoji23] ja się męczyłam z okropnymi zaparciami a teraz biorę sanprobi i bez problemu. A jak raz nie wezmę to już nie pójdę do toalety [emoji14]
 
reklama
Będziesz kolejna ,której polecę probiotyki [emoji23] ja się męczyłam z okropnymi zaparciami a teraz biorę sanprobi i bez problemu. A jak raz nie wezmę to już nie pójdę do toalety [emoji14]
Kapusta to też żywe kultury bakterii:D
Ja narazie tylko kwas foliowy wiecie nie chce nic lykac do wizyty u lekarza. Jutro o 17 :D

Cieszą mnie inne objawy ciazy za to, biust to mam chyba ze 2 rozmiary większy już jak narazie :p
 
Dziewczyny nie było minie tu kilka dni nie bardzo da się nadrobić ale obiecuję poprawę
Witam również nowe mamusie i gratuluję tym które już są po wizycie
Za mnie też proszę trzymać kciuki jutro wizyta polskiego czasu 15:05 to będzie jakoś 6t 4d mam nadzieje ze opuszcze gabinet szczesliwa , szczerze mówiąc nadal nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży może dlatego że tylko testy na to wskazują po za tym żadnych objawów nie mam
 
Dziewczyny nie było minie tu kilka dni nie bardzo da się nadrobić ale obiecuję poprawę
Witam również nowe mamusie i gratuluję tym które już są po wizycie
Za mnie też proszę trzymać kciuki jutro wizyta polskiego czasu 15:05 to będzie jakoś 6t 4d mam nadzieje ze opuszcze gabinet szczesliwa , szczerze mówiąc nadal nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży może dlatego że tylko testy na to wskazują po za tym żadnych objawów nie mam
No to gratuluję i witam w klubie :)
Też nie mogę uwierzyć, też mam jutro wizytę polskiego czasu 16 :) może jak zobaczę na ekranie to wtedy uwierzę :)

A skąd jesteś?
 
reklama
Do góry