reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Irlandia północna A Ty?
Szczerze mówiąc już zaczyna mnie ogarniać strach przed wizytą
Ja Londyn,
Narazie wizyty się nie boję wszystko musi być dobrze, dwie kreski nie wyszły by bez powodu napewno:D też się nie martw co ma być to będzie:)
Pierwsza dzidzia, 29 lat, a jak u Ciebie?
 
reklama
Dziewczyny nie było minie tu kilka dni nie bardzo da się nadrobić ale obiecuję poprawę
Witam również nowe mamusie i gratuluję tym które już są po wizycie
Za mnie też proszę trzymać kciuki jutro wizyta polskiego czasu 15:05 to będzie jakoś 6t 4d mam nadzieje ze opuszcze gabinet szczesliwa , szczerze mówiąc nadal nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży może dlatego że tylko testy na to wskazują po za tym żadnych objawów nie mam
Witam, i gratulacje, ja też narazie jakiś mega objawów nie mam, wrażliwość na zapachy, czasem mdłości (bez wymiotów za co jestem wdzięczna) piersi widocznie większe i o zgrozo sutki wielkie swędzące i bolące, otoczki coraz większe i problemy z 2
 
Ja Londyn,
Narazie wizyty się nie boję wszystko musi być dobrze, dwie kreski nie wyszły by bez powodu napewno:D też się nie martw co ma być to będzie:)
Pierwsza dzidzia, 29 lat, a jak u Ciebie?

Też sobie tłumaczę testy wychodziły pozytywne elektryczne pokazywały 2-3 tydzień później że 3+ to znak że beta rosła, zrobiłoby się z krwi ale pewnie tak jak u Ciebie podobnie to wszystko w uk nie takie proste niestety.

W wrześniu skończę 33 to jest moja 4 ciąża
Pierwsza córkę urodziłam mając 20lat
Styczeń 2018 poronilam 7t4d
Październik 2018 urodziłam drugą córkę

Obecnie przewidywany termin wyliczony w internecie to 8 marzec A u Ciebie?
OM 31.05
 
Witam, i gratulacje, ja też narazie jakiś mega objawów nie mam, wrażliwość na zapachy, czasem mdłości (bez wymiotów za co jestem wdzięczna) piersi widocznie większe i o zgrozo sutki wielkie swędzące i bolące, otoczki coraz większe i problemy z 2
Ahhh to jednak objawy są u mnie to piersi jak były tak są flaczki
Może delikatnie bardziej wrażliwa na zapachy jestem.
 
Też sobie tłumaczę testy wychodziły pozytywne elektryczne pokazywały 2-3 tydzień później że 3+ to znak że beta rosła, zrobiłoby się z krwi ale pewnie tak jak u Ciebie podobnie to wszystko w uk nie takie proste niestety.

W wrześniu skończę 33 to jest moja 4 ciąża
Pierwsza córkę urodziłam mając 20lat
Styczeń 2018 poronilam 7t4d
Październik 2018 urodziłam drugą córkę

Obecnie przewidywany termin wyliczony w internecie to 8 marzec A u Ciebie?
OM 31.05
Mi pokazuje aplikacja 5 marzec, a ostatnia miesiączka 30.05 także zobaczymy co lekarz mówię jutro jaki termin będzie, wydaje mi się że mogłam mieć owulacje wcześniej niż normalnie bo już 22 czerwca testy mi pozytywne wychodziły.
 
Mi pokazuje aplikacja 5 marzec, a ostatnia miesiączka 30.05 także zobaczymy co lekarz mówię jutro jaki termin będzie, wydaje mi się że mogłam mieć owulacje wcześniej niż normalnie bo już 22 czerwca testy mi pozytywne wychodziły.


Szczerze mówiąc u mnie gp wyliczyla termin na 6 marzec ale nie zapytała nawet ilu dniowe mam cykle.... A nie są one 28 dniowe A raczej 31
Z moja owulacja to chyba poprostu trafiliśmy 16 czerwca.
Aktualnie mam 9 miesięczna córeczke i w sumie chciałam żeby miała jeszcze rodzeństwo w nie dużym odstępie czasu ale nie spodziewałam się że nastąpi to tak szybciutko. 6 miesięcy karmiłam piersią, moje cykle były rozlegurowane A młoda i jej potrzeby skutecznie mnie wykanczaly co moglam nazwać antykoncepcja bo do przytulaskow dochodziło od święta z tąd wiem że do zapłodnienia musiało dojść właśnie 16 czerwca ewentualnie dzien po wiadomo plemniki potrafią troszkę poczekać
 
Szczerze mówiąc u mnie gp wyliczyla termin na 6 marzec ale nie zapytała nawet ilu dniowe mam cykle.... A nie są one 28 dniowe A raczej 31
Z moja owulacja to chyba poprostu trafiliśmy 16 czerwca.
Aktualnie mam 9 miesięczna córeczke i w sumie chciałam żeby miała jeszcze rodzeństwo w nie dużym odstępie czasu ale nie spodziewałam się że nastąpi to tak szybciutko. 6 miesięcy karmiłam piersią, moje cykle były rozlegurowane A młoda i jej potrzeby skutecznie mnie wykanczaly co moglam nazwać antykoncepcja bo do przytulaskow dochodziło od święta z tąd wiem że do zapłodnienia musiało dojść właśnie 16 czerwca ewentualnie dzien po wiadomo plemniki potrafią troszkę poczekać
No zobaczymy jutro się mniej-więcej wóz wyjaśni, który to tydzień napewno może się dowiemy :D
 
reklama
Do góry