reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej, mam te same dylematy w domu odchowany samodzielny 5latek I znow od poczatku butelki, pieluchy itp. Radosc miesza sie ze strachem...

Witamy kolejne nowe mamy :)
Mnie poranek znow przywital mdlosciami I tak sobie mysle, ze ten brzuch tez od tego mnie boli :/ caly czas soe kurczy przeciez :( w dodatku michal mial dzis ciezka noc I jestem cholernie zmeczona...
 
Zazdroszczę dziewczynom,które spodziewają się pierwszego dziecka. Też bym chciała żyć w tej niewiedzy [emoji23]
Dziękujemy ;) ja już jestem przerażona jak widzę że już mam problem ze snem, ale to białe noce plus niepewny sem mogłam się spodziewać. Co do różnic, między mną a braćmi jest 4 i 7 lat różnicy, to jest dużo naprawdę nie ma się tak dobrego kontaktu, i cały czas się na wzajem denerowalismy bo oni chcieli co innego ja co innego, myślę że jeżeli będziemy się starać o drugie to żeby była różnica 2 lata, ja wiem ze ciężko, ale za jednym razem bo później będzie ciężko wrócić w pieluchy znowu.
 
Hej, mam te same dylematy w domu odchowany samodzielny 5latek I znow od poczatku butelki, pieluchy itp. Radosc miesza sie ze strachem...

Witamy kolejne nowe mamy [emoji4]
Mnie poranek znow przywital mdlosciami I tak sobie mysle, ze ten brzuch tez od tego mnie boli :/ caly czas soe kurczy przeciez [emoji20] w dodatku michal mial dzis ciezka noc I jestem cholernie zmeczona...

No to mamy podobna nockę moja Misia do tego gorączka także ciekawie
 
Dziewczyny a ja mam nastolatka 11 letniego i 7 latka . Przy nich nic już nie muszę robić. Wszystkie rzeczy pooddawalismy i nic nie mam co potrzebne dla niemowlaka. Ta ciaza jest świadoma i planowana ...ale teraz na myśl o tym co mnie czeka ogarnia mnie strach ! I po co mi to było hi hi
 
Dziewczyny, w ktorym tygodniu zaczely Wam sie mdlosci? Chce sie psychicznie przygotowac :) Nie pamietam do konca kiedy je dostalam w pierwszej ciazy. Pamietam tylko, ze bardzo mnie meczyly i trwaly do ok. 14 tygodnia.
 
Dziewczyny, w ktorym tygodniu zaczely Wam sie mdlosci? Chce sie psychicznie przygotowac :) Nie pamietam do konca kiedy je dostalam w pierwszej ciazy. Pamietam tylko, ze bardzo mnie meczyly i trwaly do ok. 14 tygodnia.
Niekoniecznie dostaniesz, ja mam od tygodnia ale lekkie, jeden dzień gorszy drugi lepszy ale moja kumpela np ma z wymiotami I zaczęła od 7 teraz ma końcówkę 8 miesiąca i mówi że mniej ma teraz niż na początku ale dalej jeszcze cukrzyca jej się przyplatala.
 
reklama
Do góry