reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Te plamienia sama wodzisz ze często się zdarzają i często nic nie oznaczają

Chyba @Kamsi tez miała plamiebiabi wszystko było Ok.

Najgorsze jest to że ja nie potrafię się uspokoić… Od kilku dni chodzę tak mocno zestresowana że nie potrafię opanować takiego wewnętrznego stresu. Od tego mam kołatania serca bo nie potrafię się wyciszyć. Zaczęłam pracę w nowym dziale i tam też troszkę się stresuje ale to wynika chyba z mojej natury. Nie umiem się ogarnąć
 
Dziewczyny ja mam jednak dzisiaj wizyte a nie jutro, dzisiaj zaczęłam 7 tydzien. Mam nadzieje ze będzie juz cos widac, a najbardziej serduszko :-D:-D

Dmalw mam nadzieje ze bedzie wszystko ok! Trzymam kciuki. Koniecznie napisz po wizycie co powiedział lekarz
 
reklama
Chyba @Kamsi tez miała plamiebiabi wszystko było Ok.

Najgorsze jest to że ja nie potrafię się uspokoić… Od kilku dni chodzę tak mocno zestresowana że nie potrafię opanować takiego wewnętrznego stresu. Od tego mam kołatania serca bo nie potrafię się wyciszyć. Zaczęłam pracę w nowym dziale i tam też troszkę się stresuje ale to wynika chyba z mojej natury. Nie umiem się ogarnąć

Wiem o czym mówisz bo tez jestem taka osoba ze biorę wszystko do siebie i stresuje się bardzo a nie możesz pójść na zwolnienie na jakiś czas? Musisz troszkę odpocząć psychicznie
 
Do góry