reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Marcowe mamy 2020

reklama

Agunia1401

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0

Mała.czarna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dlaczego piszesz że może to być Twoje ostatnie ?
Bo u mnie są problemy :( Z @ 8 tydz z usg 6 jest pęcherzyk i ciałko żółte pojawił się zarodek ale wciąż nie ma serduszka :( mam teraz ostatni tydzień żeby się pojawiło bo przy becie 35 tys powinno już być :( jeśli nie to we wtorek mam zabieg :( ( będzie drugi w tym roku :( )

reklama

sandawilla

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Melduję się po wizycie. Zamieszkał we mnie malusi bombelek, podgladalam go dziś i jego malusie serduszko nadal ciężko uwierzyć w ten cud termin na 6 marzec tak wyliczyla Pani doktor. Z miesiaczki 6t4d A usg pokazuje 6t2d nie było konieczne dopochwowe
Super. Gratuluję

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Marcowe mamy 2019 12709
G Marcowe mamy 2018 4325
I Przyszłe mamy 7
Ola_fasola Przyszłe mamy 0
balladyna Dzieci urodzone w marcu 2016 24475

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama