reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

U mnie dzisiaj 4+4, termin też jakoś pierwszy tydzień marca. O ciąży już wiem tydzień i od razu po zobaczenia 2 kresek do gin. Jestem obstawiona lekami że względu na 2 poronienia. Mam nadzieję że 3 raz okaże się szczęśliwy. W niedzielę za tydzień pierwsze usg. Póki co dobrze i pozytywnie nastawiona chociaż strach oczywiście duży żeby nie skończyło się jak 2 poprzednie.

Ja do lekarza za dwa tygodnie bo chce zobaczyć serduszko. Wczesniej raczej nie pojadę. Tez jestem nastawiona pozytywnie bo tylko to mi pozostało. Na wszystko inne i tak nie mam wpływu. Bedzie dobrze!
 
reklama
Kurczę a nie zaczynac? Bo sobota wtedy jest 8dniem [emoji848]



Ja liczę na tym kalkulatorze. W sobote 1.06 dostałaś @ czyli miałaś 0+0 i analogicznie w każda sobote bedziesz miała dany tydzien +0.

Ja @ dostałam 26.05 w niedziele dlatego jutro będę miała 5+0.
 
Ja zawsze liczę od pierwszego dnia ostatniej @ bo nie wiem kiedy miałam owulacje. Moj gin tez tak liczy wiec tego sie trzymam.
 
Ja do USG miałam tylko podgądać, ale w sumie, skoro mam myśleć pozytywnie... To też się przywitam ;)
wg kalkulatora jutro będę miała 5+0 (albo 5+1, każdy kalkulator inaczej ;))
 
Ja zaczynam popadać w paranoje zakupową. Cały czas przeglądam strony z rzeczami i już widze oczyma wyobraźni bankructwo [emoji33]
 
reklama
@natka3 ja też mam 5+0, też miałam 26 ostatnią @
Ja zaczynam popadać w paranoje zakupową. Cały czas przeglądam strony z rzeczami i już widze oczyma wyobraźni bankructwo [emoji33]
Ja na pewno też bedę szaleć:D ale dopieropo usg, jak bedzie ok.
Ja mam już 2 córeczki, 4 lata i 9 lat, ale wszystkie niemowlakowe rzeczy już oddałam i posprzedawałam. A ostatnią ciażę miałam pozamaciczną, w bliźnie po cc. 8 stycznia miałam zabieg, a w kwietniu lekarka dała zielone światło i zaczelismy nieśmiałe starania.
 
Do góry