reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Mnie o dziwo nie. Może dlatego,że go cały dzień Jeszcze nie widziałam [emoji23]
Mnie też o dziwo nie. Zgodził się na wakacje choć mówił wcześniej że w ciąży się nie podróżuje i że dziecko jeszcze za małe. Wziął mnie dziś na lody. I ogólnie jest miły :-)
Dziewczyny, zalamujecie mnie moj zlopie piwsko i jeszcze chucha w moja strone. Wczesniej tez zalazl mi za skore strzelajac focha jak kobieta w ciazy.
 
Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u ginekologa. Lekarka wyliczyla wiek ciąży na 5 tydzień bo liczyła wiek ciazy od dnia owulacji a nie od pierwszego dnia miesiączki. Powiedziała ze nie wiadomo czy na usg cokolwiek zobaczy bo ma kiepski sprzęt.
Na usg jest zarodek i boje mu serce ale nie powiedziała mi jaki jest duzy.
Nie zalecila żadnych suplementów, skierowanie na badania krwi dala tylko na morfologia mocz i grupa krwi.
Jak poprosiłam o l4 bo pracuje w fabryce i dzwigam po 20 kilo to powiedziala ze jej czasów nikt l4 nie brał i ciąża to nie choroba.
Dodam że wizyta prywatna

Zobacz załącznik 1002636

f2w390bv9l357a40.png
Super, ze jest serduszko! Baba pewnie miala okres. Na Twoim miejscu zalatwilabym sobie zwolnienie u innego lekarza.
 
Agusia to ja bym zmieniła lekarza... Po co się zamartwiac.. Ja do wizyty pierwszej jeszcze sporo czasu :( i biorę witaminy kwas foliowy.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Omg że Ci się chciało jechać 4 godziny drogi?? Nie masz nic bliżej? Już na każdą wizytę będziesz tak daleko jeździć? Czy to jednorazowy wyskok? No niestety ceny wizyt są adekwatne do zarobków tam.

No właśnie ja przed moja pierwsza ciaza brałam Glucophage na pco i w ciazy kontynuowałam. A teraz go nie brałam i lekarz powiedział że skoro przed ciaza go nie brałam to teraz już nie zacznę go brać. I tak się zastanawiam czy utrzymał ciążę bez tych tabsow
Cała ciąże brałaś Glucophage? Mi dwóch ginekologów powiedziało, ze w ciąży się nie powinno brać, Jak już to do końca 1 trymestru, wiec odstawiłam, ale w pon mam endokrynologa to zobaczę co powie
 
Agusia to ja bym zmieniła lekarza... Po co się zamartwiac.. Ja do wizyty pierwszej jeszcze sporo czasu :( i biorę witaminy kwas foliowy.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja biorę sama z siebie Pregna Plus tam jest juz kwas foliowy.
Zmienię lekarza, nie będę płacić za badania na kiepskim sprzęcie na którym nie wiadomo czy cokolwiek będzie widać. Jak idę prywatnie do lekarza to oczekuje ze lekarz będzie miły, profesjonalny, zleci badania, suplementy a tutaj nic... wcześniej chodziłam do tej lekarki i zawsze była miła, dużo rozmawiala, a dzisiaj chyba miała zły dzień. Kiepski sprzęt przeważyl i jednak idę gdzie indziej.
Tylko czy jak będę się starała o becikowe to będzie liczyła się ta dzisiejsza wizyta? I czy nowy lekarz nie będzie chciał karty od poprzedniego lekarza? Karty ciąży jeszcze nie mam

f2w390bv9l357a40.png
 
reklama
Do góry