reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dzien dobry wszystkim!

Ktora mama chce sie pochwalic zdjeciem brzuszka? Moj jeszcze nie rosnie, ale fajnie byloby popatrzec na inne i pozazdroscic :)


Ja mam ale nie ma się czym chwalić :)

W końcu dzis do Polski 10 dni do wizyty :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Hej a ja właśnie jadę nad morze [emoji3] mała śpi wiec mam trochę spokoju :)
Zrobiła mi się afta na języku taki ból okropny dostałam lekarstwo i mam nadzieje ze przejdzie bo nic jeść nie mogę i samopoczucie do dupy.
 
Ja też nie jestem za tym, żeby robić badania na własną rękę i sie później stresować. Trzeba sluchać swojego lekarza.
Ale też podejscie w niektorych krajach, ze usg 12 czy 18 tydz. mnie troche dziwi. A co właśnie z ciążami pozamacucznymi, krwiakami i innymi przypadkami. Wczesniejsze usg, zeby potwierdzić ciąże i sprawdzić czy dobrze umiejscowiona jest moim zdaniem konieczne.
Co jeśli ja bym czekała do 12 tyg. z tą ciążą w bliźnie, moglo by sie źle skonczyć.

A jeśli chodzi o mamaginekolog, to też nie do końca jej ufam. Ona jest dla mnie po prostu blogerką. A nasi lekarze nas znają, badają i to ich powinnyśmy słuchać i z nimi się konsultować, a nie z blogiem [emoji6]
 
Ja też nie jestem za tym, żeby robić badania na własną rękę i sie później stresować. Trzeba sluchać swojego lekarza.
Ale też podejscie w niektorych krajach, ze usg 12 czy 18 tydz. mnie troche dziwi. A co właśnie z ciążami pozamacucznymi, krwiakami i innymi przypadkami. Wczesniejsze usg, zeby potwierdzić ciąże i sprawdzić czy dobrze umiejscowiona jest moim zdaniem konieczne.
Co jeśli ja bym czekała do 12 tyg. z tą ciążą w bliźnie, moglo by sie źle skonczyć.

A jeśli chodzi o mamaginekolog, to też nie do końca jej ufam. Ona jest dla mnie po prostu blogerką. A nasi lekarze nas znają, badają i to ich powinnyśmy słuchać i z nimi się konsultować, a nie z blogiem [emoji6]
[GROUP=][/GROUP]
Ja nei jestem zwolenniczką usg w 18 tygodniu, żebyście mnie źle nie zrozumiały, oni też robią wcześniej jeżeli np miałaś cesarke lub poronilas wtedy Cię inaczej traktują, a najlepiej jeżeli idziesz z bólem i nie chce Cię wysłać na usg prosisz o pismo gdzie podpisuje się na nim że nic Ci nie grozi i bierze za to odpowiedzialność.

U nas też upał 5 dzień z rzędu powyżej 30 a wieczorem nie ma co liczyć na o chłodzenie bo słońca zachodzi o 23 i wstaje o 2 w nocy więc za bardzo nie zdąży się ochlodzic...
 
A ja tobie krzyżową cukrową razem z insulina. Już jedną godzina minęła a ja dalej czuje że zaraz puszcze pawia :(
 
A ja tobie krzyżową cukrową razem z insulina. Już jedną godzina minęła a ja dalej czuje że zaraz puszcze pawia :(
Słyszałam że to tragedia... Podobno można mieć ze sobą cytryne i nie każda pielęgniarka pozwoli ale jak sobie wcisniesz to o wiele lepiej się to przechodzi a dalej rule samo cukru dostarczasz do organizmu ;)
 
reklama
Z kwaskiem cytrynowym jest dużo lepsza :)
Nas to tez czeka w połowie ciąży :/
Ja dziś od rana mdłości przed chwila znów wymioty :(
Jak tak będę wymiotować w tej Grecji to nic nie będę miała z tych czasów.
 
Do góry