reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Na l4 sie przedluza do dnia porodu, ale nie ma macierzynskiego bo z dniem porodu ustaje stosunek pracy.
A jak umowę mam do sierpnia a rodzę w marcu to będę na maciezynskim w trakcie umowy jeszcze, wiec jak umowa mi się kończy ja zostaje na maciezynskim bez umowy tak, lub jeżeli jest miejsce wracam po 6 (od wrzesnia) miesiącach i podpisuje nową?
 
reklama
A jak umowę mam do sierpnia a rodzę w marcu to będę na maciezynskim w trakcie umowy jeszcze, wiec jak umowa mi się kończy ja zostaje na maciezynskim bez umowy tak, lub jeżeli jest miejsce wracam po 6 (od wrzesnia) miesiącach i podpisuje nową?
Musialabys sie dowiedziec jak to jest jak macierzynski zahacza o pol roku umowy.. bo nie orientuje sie, napewno do konca sierpnia masz zabezpieczenie, a potem nie wiem, moze ta dziewczyna ktora pracuje w sekretariacie cos podpowie, zaraz znajde jej nick.. @madziuuula może się orientujesz jak to jest??
 
Wreszcie udało mi się nadrobić wszystkie wpisy .
Trochę chmur i trochę słońca na tym naszym czacie .
Tulaki dla wszystkich dziewczyn którym tym razem się nie udalo:-( :(
Wszystkie zdjęcia maluszków cudowne . Można się tak na nie patrzeć i patrzeć ...
spokojnej nocy mamy :-)
 
Lusia normalnie dostaniesz macierzyński. Ja tak miałam, urodziłam w lipcu a umowę miałam do końca sierpnia. Umowa się skończyła a macierzyński normalnie dostawałam przez rok. Ważne żeby tylko w ciągu 7 dni powiadomić ZUS tzn wysłać im świadectwo pracy, powinien zrobić to pracodawca.
 
Musialabys sie dowiedziec jak to jest jak macierzynski zahacza o pol roku umowy.. bo nie orientuje sie, napewno do konca sierpnia masz zabezpieczenie, a potem nie wiem, moze ta dziewczyna ktora pracuje w sekretariacie cos podpowie, zaraz znajde jej nick.. @madziuuula może się orientujesz jak to jest??
Macierzyński normalnie dostaniesz ale umowy nikt nie ma obowiązku Ci przedłużyc i raczej tego nie zrobi chyba że chcesz od września wrócić do pracy? Ale to i tak wola dyrekcji obowiązku nie mają...
A mnie obudził głód i jem sobie kanapeczki bo rano na 8 jadę porobić sobie badania
A to nie musisz być naczczo do badań? :)
 
reklama
Dziewczyny życzę wszystkim powodzenia i szczęśliwego porodu. Ja niestety muszę Was opuścić. Wczoraj odebrałam wynik powtórzonej bety ( zrobionej z ciekawosci) i niestety był spadek o 200 jednostek. Nie czekając ,pojechałam bez zapowiedzi do mojego gin. Potwierdził, że rokowania są kiepskie,zrobił usg. Rozwój ciąży zatrzymał się na 6 tyg,a ja jestem prawie w 8. Serce ledwo bije. Czekam 2 tyg na poronienie samoistnie, a jeśli nie przyjdzie to będę miała łyżeczkowanie. :((( jest mi jedynie niezmiernie przykro....
 
Do góry