reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja też dziś miałam wizytę. Miałam iść tylko po zwolnienie ale lekarz się zgodził na szybkie usg i dał serduszka posłuchać. Dzidzia rośnie ale nie mierzył dziś. Na usg już duża była. Foty też nie zrobił. Ale tylko 50zl zapłaciłam to wybaczam brak foty haha No i najważniejsze krwiaka już nie ma. Sam się wchłonął. Teraz czekam do 9 września na prenatalne :-)
 
reklama
U mnie kolejna podopieczna poronila. W 17 tyg. I tak powtarzała w kółko ze tyle rzeczy dziecku kupiła i żałuje bo co teraz... aż się wzdrygnelam na myśl ze ja tam pare rzeczy tez juz mam... Natomiast moja kolejna podopieczna w listopadzie rodzi a wczoraj pijana w najlepsze z brzuchem po podwórku się tacza. I taka dziecko będzie miała a tyle kobiet które planują i starają się długo, roni. Co za świat... tracę nadzieję w dobro 500+
 
U mnie kolejna podopieczna poronila. W 17 tyg. I tak powtarzała w kółko ze tyle rzeczy dziecku kupiła i żałuje bo co teraz... aż się wzdrygnelam na myśl ze ja tam pare rzeczy tez juz mam... Natomiast moja kolejna podopieczna w listopadzie rodzi a wczoraj pijana w najlepsze z brzuchem po podwórku się tacza. I taka dziecko będzie miała a tyle kobiet które planują i starają się długo, roni. Co za świat... tracę nadzieję w dobro 500+
jeju bardzo przykre.....tyle się męczysz w ciąży, już brzuszek spory i nagle ronisz- masakra.....bardzo przykre.
 
U mnie kolejna podopieczna poronila. W 17 tyg. I tak powtarzała w kółko ze tyle rzeczy dziecku kupiła i żałuje bo co teraz... aż się wzdrygnelam na myśl ze ja tam pare rzeczy tez juz mam... Natomiast moja kolejna podopieczna w listopadzie rodzi a wczoraj pijana w najlepsze z brzuchem po podwórku się tacza. I taka dziecko będzie miała a tyle kobiet które planują i starają się długo, roni. Co za świat... tracę nadzieję w dobro 500+
Okropne historie... wiesz jaka byla przyczyna poronienia? Nie moge sobie wyobrazic, ze mozna stracic tak pozna ciaze.
 
Miała jakies problemy z lozyskiem. Generalnie cała ciążę dobrze się czula, ostatni tydzien byl dla niej sądny, krwawienia i pobyt w szpitalu no ale nie udało się. Nie zdecydowali się nawet na indywidualny pogrzeb a pójdą na ten zbiorowy organizowany przez miasto, bo mówią że im tak łatwiej będzie. Oby szybko doszli do siebie
 
A ja robię listę :)
 

Załączniki

  • IMG_20190821_222347.jpg
    IMG_20190821_222347.jpg
    157,2 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_20190821_222334.jpg
    IMG_20190821_222334.jpg
    196,5 KB · Wyświetleń: 69
  • IMG_20190821_222320.jpg
    IMG_20190821_222320.jpg
    200,7 KB · Wyświetleń: 65
Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie. Z dzieckiem wszystko dobrze. Według OM w dniu dzisiejszym mam 9t5d, a według USG 10t1d, a u was dziewczyny jakie są różnice? Chciałam dodać, że czytam dosłownie WSZYSTKIE strony od początku, podobnie jak drugie forum marcowych mam, tylko do tej pory prawie nic nie pisałam. Ciąża nie jest planowana, mam 23 lata, dopiero w tym roku skończyłam licencjat. Czy jest może tutaj mama w podobnym wieku? Nie ukrywam, że jest mi w chwili obecnej ciężko, dzisiaj na USG jak zobaczyłam dzidziusia to się rozpłakałam, bo do tej pory nie docierała do mnie ta sytuacja, ale jak zobaczyłam jak rusza nóżkami to same wiecie :) Chciałam podziękować, że tyle tutaj piszecie o wszystkim, można się duuuużo dowiedzieć. Dużo zdrówka życzę!
 
Witaj carox :) pamietam swoją pierwsza ciąże, broniłam licencjat miałam dokładnie tyle lat co Ty i byłam przerażona :) dasz radę! Pomożemy Ci na ile będziemy umiały :)
 
reklama
Carox dasz radę ;) ja patrząc na moją koleżankę która urodziła przed maturą, teraz stwierdzam że źle na tym nie wyszła, w moim wieku ma 2 córeczki 9 I 5 lat, skoczyła studia zaoczne o pracuje, i super sobie poradziła ;) teraz wiem że może lepiej by było wcześniej.

Dziewczyny ratujcie, jeżeli któraś ma morfologie wyniki, jakie macie wyniki Neutrocytow i Limfocytow? Pani w laboratorium kazała mi się udać do lekarza bo podobno w ciąży mogą być lomfocyty niższe, ale ja mam dużo za nisko, a głupia wujka googla zapytałam i jiz więcej na odpowiedzi patrzeć nie chce. Neutrocyty znowu za wysokie. W piątek mam wizytę u ginekolog wtedy będę coś wiedzieć.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Do góry