reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny a ja sie przeziebilam :( straszny kaszel i katar, ogólne rozbicie :( dobrze ze nie mam gorączki. Byłam U lekarza; głównie po zwolnienie do piątku i w związku z ciąża nie dał mi żadnych leków.
Macie jakieś domowe sposoby na przeziębienie? Czuje się fatalnie, wczoraj wieczorem zrobilam syrop z cebuli i będę go od rana dzisiaj piła.
Mi pomogły inhalacje solą fizjologiczna jak byłam przeziębiona w 7/8tyg. No i tez syrop z cebuli i czosnku, imbir i leżenie... powodzenia
 
reklama
Ja nie chciałam od dewelopera, choć teraz myślę że to dobre rozwiązanie, tyle stresu ile mnie budowa kosztowała....Bardzo dużo.. Wykończenie chyba jest najgorsze, tyle tego wszystkiego, że ciężko się zdecydować. Ja przed pójściem do jakiegokolwiek salonu/sklepu robiłam listę tego czego nie chce, było mi latwiej ale i tak koncepcji milion a zawsze kończyło się na pierwszym pomyślę hehe
Ja dwa mieszkania wykańczalam sama i do domu już planuje wziąć architekt, żeby mi wszystko zaprojektowała, wtedy mam wizualizacje i listę co gdzie kupić. Mega oszczędności czasu, kasy i całego zachodu, no i będzie ładnie i wszystko będzie pasować. Oczywiście w głowie już mam projekty, ale wole zobaczyć, żeby wszystko pasowało itp. Z dzieckiem to już nie będzie jak jezdzic po tych wszystkich sklepach, szczególnie, ze we wrocku się gdzieś wybrać to zawsze godzina w korkach w jedna stronę.
 
Carox dasz radę ;) ja patrząc na moją koleżankę która urodziła przed maturą, teraz stwierdzam że źle na tym nie wyszła, w moim wieku ma 2 córeczki 9 I 5 lat, skoczyła studia zaoczne o pracuje, i super sobie poradziła ;) teraz wiem że może lepiej by było wcześniej.

Dziewczyny ratujcie, jeżeli któraś ma morfologie wyniki, jakie macie wyniki Neutrocytow i Limfocytow? Pani w laboratorium kazała mi się udać do lekarza bo podobno w ciąży mogą być lomfocyty niższe, ale ja mam dużo za nisko, a głupia wujka googla zapytałam i jiz więcej na odpowiedzi patrzeć nie chce. Neutrocyty znowu za wysokie. W piątek mam wizytę u ginekolog wtedy będę coś wiedzieć.
f2w3gov37znp1hsr.png


U mnie tak.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 

Załączniki

  • 1566455630145298895673394522972.jpg
    1566455630145298895673394522972.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 65
Kochane trzymam kciuki za wizyty.

Wiecie co czuje się fatalnie tak mi jest nie dobrze widzę że schudłam brzuch płaski nawet biust mi spadł nie wiem co myśleć... :( w środku to tak jak by mi się wszystko trzeslo koszmar jakiś :(

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja to się w ogóle czuje brzydka , gruba, spodnie mnie cisną, sukienek malo, chodze ciagle w pizamach i mam awersje do ludzi... moze dobrze ze musze polegiwac w domu bo nie mam ochoty sie z nikim spotykać ... tylko nie mam jak kupic chocby wiekszych legginsow. Moze poszukam w necie z dostawa do domu, bo jak mam isc do lekarza to placze pol dnia ze w nic sie nie mieszcze...
 
Ja cała twarz okropna ciągle chodzę w leginasach i bluzkach dłuższych koszmar jakiś:( Jakieś zawroty glowy i ciągle mi nie dobrze.. Ale brzuch płaski zostało tylko to co po pierwszej ciąży widocznie miałam tyle wody ze był taki duży..


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja to się w ogóle czuje brzydka , gruba, spodnie mnie cisną, sukienek malo, chodze ciagle w pizamach i mam awersje do ludzi... moze dobrze ze musze polegiwac w domu bo nie mam ochoty sie z nikim spotykać ... tylko nie mam jak kupic chocby wiekszych legginsow. Moze poszukam w necie z dostawa do domu, bo jak mam isc do lekarza to placze pol dnia ze w nic sie nie mieszcze...
Jakbym czytała o sobie. Najgorsze jest to że zostało mi z poprzedniej ciazy do zrzucenia 10 kg...wi3c wyglądam fatalnie..ehh. Może teraz uda mi si3 karmić piersią, bo z Jaskiem karmilam tylko miesiąc i może wtedy schidnw
 
reklama
Do góry