reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

My teraz wstaliśmy z synkiem, burczy mi w brzuchu a na nic nie mam ochoty. Zapowiada się kolejny słoneczny dzień. Wczoraj dzwoniła koleżanka z pracy i się tak zestresowałam rozmowa z nią, ze cały czas myśle o tym co mi powiedziała. Ona ma tendencje do koloryzowania i naginania bardzo
Rzeczywistości i tak się zastanawiam czy troche nie naciągnęła tego co mi mówiła. Ale siedzi mi to w głowie i nie umie wyjsc :( już czuje, ze będę miała przez to zły dzień
 
reklama
Ja o 4 kawałek belwity i wodę z cytryna. Teraz zjadłam kanapkę i ciepła wodę z cytryna po piłam lek i leze bo znów muli.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Taaaaaaa 10 godzin szkolenia fitness dzisiaj...
Trzymajcie kciuki żebym jajka nie zniosła [emoji24]
Matko ale jak?? Ty szkolisz czy Ciebie szkoła? :)


Ja mam ciężki nastrój po wczorajszej wizycie, niby lekarz nie kazał się przejmować i tylko brać leki ale oczywiście muszę czytać i zaczynam się zastanawiać czy jednak nie powinnam leżeć i iść na L4[emoji849] choć właśnie dorwalam kalendarz z pierwszej ciąży i wtedy też miałam problem z kosmowka i jeszcze plamienie i wcale nie leżałam bo nikt mi nie powiedział a net wtedy nie był tak rozwiniety i nawet trochę mi lepiej [emoji6]
 
Haha faktycznie niezle odjechany sen. Dzieki za poprawe humoru :D na szczescie nie mecza mnie takie koszmary (odpukac).

Super i gratulacje! Czemu chcesz chlopca, jesli moge spytac? W domu jest przewaga dziewczynek? Fajnie by bylo, zeby nam wszystkim spelnily sie zyczenia odnosnie plci :)
To będzie moj 4 bobas(nie planowany ale tyle dobrze ze są warunki więc też niema tragedii) i mamy już 2 córeczki i synka więc fajnie by było mieć teraz znowu synka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry