reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, boli mnie podbrzusze, taki tępy ból, nie jakoś bardzo ale jednostajnie. Nie wiem, czy dlatego że od tego minimalnego plamienia na tym się skupiam czy coś się dzieje? Panikować? W czwartek usg było ok, boli od piątku ale też leżę i o tym myślę. Nudności cały czas...
Ja zawsze po usg boli mnie brzuch z 2 dni a z bólem to różnie boli czasem bolało jako na miesiączkę ale bardo rZadko, zazwyczaj kłuję raz bardziej raz mniej teraz też mam takie tępe
Ja poprostu profilaktycznie po poronieniu biorę.
Lekarz tak zdecydował jaka dawkę?
 
W piątek rano miałam scan to był równo 13 tydzień i tego samego dnia spotkanie z midwife i wtedy cały wywiad warzenie mierzenie właśnie morfologia i mocz. Za 3 tygodnie spowrotem do położnej będą wyniki i wtedy ta cała teczka gotowa już.
Widze ze tu wszystko jest jakies dziwne :D ja mialam juz w 10 tyg scan.. I cieszylam sie pierwsza wizyta tak szybko wlasnie. A to sie okazalo ze to byl tylko scan. A morfologia i wszystkie inne badania dopiero jakos w 16 tyg.... Ich podejscie... Do tego czasu nie bede wiedziec czy wszystko w normie..
 
Widze ze tu wszystko jest jakies dziwne :D ja mialam juz w 10 tyg scan.. I cieszylam sie pierwsza wizyta tak szybko wlasnie. A to sie okazalo ze to byl tylko scan. A morfologia i wszystkie inne badania dopiero jakos w 16 tyg.... Ich podejscie... Do tego czasu nie bede wiedziec czy wszystko w normie..
Spokojnie ja dostałam w Norwegii na odvzeone badania szybciej, tak to morfologie powinnam robić w 12 a dostałam w 8, teraz w16 będę mieć też coś z krwi, we wtorek idę na wizytę do położnej zobaczymy będzie bicie Serca sprawdzać, pewnie list powinien dojść do mnie ze szpitala z wizytą między 18 a 20 tygodniem na usg w końcu "oficjalnie" pierwsze i jedyne chyba że się czegoś dopatrza.
 
Ja zawsze po usg boli mnie brzuch z 2 dni a z bólem to różnie boli czasem bolało jako na miesiączkę ale bardo rZadko, zazwyczaj kłuję raz bardziej raz mniej teraz też mam takie tępe

Lekarz tak zdecydował jaka dawkę?
Profilaktycznie LUTEINE biorę od początku i acard. Luteine brałam 2x dopochwowo i acard 75mg raz dziennie
 
Odpisali na ten grupie, ze z nub dziewczynka :D ciekawa jestem
U mnie w angielskiej stronie i Polskiej wszyscy że chłopak. Jedna tylko osoba stwierdziła że widzi jakieś Widelki na dziewczynkę też jestem bardzo ciekawa. Chociaż z moich obserwacji zdjęć obawiam się że ta właśnie jedna osoba ma rację [emoji85] A tak szczerze chciała bym by ta większość się nie pomyliła [emoji57]
 
Widze ze tu wszystko jest jakies dziwne :D ja mialam juz w 10 tyg scan.. I cieszylam sie pierwsza wizyta tak szybko wlasnie. A to sie okazalo ze to byl tylko scan. A morfologia i wszystkie inne badania dopiero jakos w 16 tyg.... Ich podejscie... Do tego czasu nie bede wiedziec czy wszystko w normie..
Ahhh doskonale Cię rozumiem też mnie to irytuje ale trzeba im zaufać nie ma wyjścia niestety [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny, boli mnie podbrzusze, taki tępy ból, nie jakoś bardzo ale jednostajnie. Nie wiem, czy dlatego że od tego minimalnego plamienia na tym się skupiam czy coś się dzieje? Panikować? W czwartek usg było ok, boli od piątku ale też leżę i o tym myślę. Nudności cały czas...
Mnie dzis tez boli caly dol brzucha
 
Do góry