reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
@Dreamy i @m-madzix
A czy mialyscie duph. przepisany moze na plamienia ktore byly przed ciaza? Czy odkad go przyjmujecie zdarzaja sie czasem jeszze plamienia? U mnie miesiac bylo czysto a teraz na kilka dni przed data kiedy mialam powoli odstawiac to sie pojawily... Zazdroszcze wam ze jestescie w Polsce. Tu w Irlandii niby bylam w szpitalu na wizycie wlasnie po tych plamieniach ostatnio ale oni to wiadomo nawet nie uznaja zadnych lekow do 12 tyg wiec co do duphostonu nic mi nie powiedza.. ( tylko ze w Polsce lecza inaczej ) Na scanie nic niepokojacego nie widzialy co do tych plamien krore ostatnio wystapily.. Tylko tak mysle czy robiac go przez brzuch mozna to dobrze sprawdzic??
Ja nigdy nie miałam po nim plamien. Od jutra nie biorę to napisze czy coś się zmieniło, chociaż jak przez ostatnie 20 dni zmniejszyłam dawkę to też zero plamien.
 
@Ivve co to za strona polska?
To znaczy miałam na myśli to grupę na fb
Screenshot_20190901-212340_Facebook.jpeg
 
Widze ze tu wszystko jest jakies dziwne :D ja mialam juz w 10 tyg scan.. I cieszylam sie pierwsza wizyta tak szybko wlasnie. A to sie okazalo ze to byl tylko scan. A morfologia i wszystkie inne badania dopiero jakos w 16 tyg.... Ich podejscie... Do tego czasu nie bede wiedziec czy wszystko w normie..
U mnie w 8 tyg czyli tydzień po rejestracji zrobili morfologia i badania na Hiv i te choroby plazmozy wszystkie, wyniki dali dopiero w 12,3 tyg podczas pierwszego skanu gdzie obliczali ryzyko i wtedy też robili mi badania krwi znowu na te chromosony i peppa itp i tu już wyniki mi wysłali na te 3 choroby do domu. Kolejny i ostatni skan mam 9 października to będzie chyba 20tydzien albo coś w tym stylu teraz mam równo 14
 
Spokojnie ja dostałam w Norwegii na odvzeone badania szybciej, tak to morfologie powinnam robić w 12 a dostałam w 8, teraz w16 będę mieć też coś z krwi, we wtorek idę na wizytę do położnej zobaczymy będzie bicie Serca sprawdzać, pewnie list powinien dojść do mnie ze szpitala z wizytą między 18 a 20 tygodniem na usg w końcu "oficjalnie" pierwsze i jedyne chyba że się czegoś dopatrza.
No wlasnie w 12 tyg.. A ja w 10 juz mialam ale tylko skan a morfologie, grupe krwi itp ( wlasnie sprawdzilam na liscie ) bede miec dopiero w 18 tyg... Nie wiem moze powinnam do nich dzwonic i jakos sie dopominac, przeciez to strasznie pozno. Tym bardziej ze u Ciebie i @Ivve jednak podobne zasady a takie badania juz byly...
 
A
U mnie w 8 tyg czyli tydzień po rejestracji zrobili morfologia i badania na Hiv i te choroby plazmozy wszystkie, wyniki dali dopiero w 12,3 tyg podczas pierwszego skanu gdzie obliczali ryzyko i wtedy też robili mi badania krwi znowu na te chromosony i peppa itp i tu już wyniki mi wysłali na te 3 choroby do domu. Kolejny i ostatni skan mam 9 października to będzie chyba 20tydzien albo coś w tym stylu teraz mam równo 14
A Ty tez za granica?
 
reklama
Do góry