reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Wreszcie nadrobilam posty.
Byłam wczoraj na wizycie i taka miła niespodzianka mnie spotkała.... Lekarz znalazł siusiaka :):D  Wyszłam taka szczęśliwa, cały czas obstawialam dziewczynkę i wszystkim już tak mówiłam. Mąż uradowany. Mam nadzieję że już nic się nie zmieni.

Ja na pewno będę kupować butelki Lovi a smoczki firmy Mam. Z córką jak byłam u neurologopedy w 6 miesiącu to polecala te firmy i jeszcze Madeli ale to już wyzsza półka.
Moje gratulacje !!!! U mnie na obecny
Moment płeć to tajemnica lokatorka z brzucha póki co czekam na wyniki badań genetycznych ...
Rozumiem osoby które czyja stresa przed nimi ... ja codziennie myślami kręcę się wokół tego trmatu.
 
reklama
Oby bylo tak jak piszesz ;)
Już dziewczyny potwierdziły [emoji3526]
Dokładnie, cieszę się że lekarze zluzowali w temacie, ja 8 lat temu miałam 2.3 i była wielka panika lekarzy i dokładne diagnozy, uparcie wysyłali mnie na amnio (wtedy nie było testów z krwi jak sanco) na Szczęście trafiłam na cudowna ginekolog genetyk która w miarę mnie uspokojala a oczywiście młody zupełnie zdrowy się urodził.
Daj znać jak ocenili na fb [emoji7]
Ja za tydzień w piątek wybieram się na usg prywatnie i dowiem się kto w brzuszku mieszka [emoji3059] moje przeczucie to że będzie SYNEK ale się okaże jak to jest z tą moja intuicja [emoji16] kalendarz chiński obstawia dziewczynkę zobaczymy.
No właśnie nie zatwierdził mi najwyraźniej posta ech poczekam [emoji6]
 
Wiecie, parę miesięcy temu stałam z innymi rodzicami czekając na dzieci z zerówki i wiadomo różne rozmowy, jedna mama opowiadala że jej córka uwielbia kanapki z samym majonezem no ale ona w ciąży tak zjadła, wiecie co sobie wtedy pomyślałam, pilnuje zdrowego żarcia na codzień, ograniczając pieczywo... Zgadnijcie co właśnie zjadłam [emoji23]
 
Anita1990 Ty nie miałaś wczoraj wizyty?

Dałam sobie w tyłek wczoraj dziewczyny praca fizyczna plus wybrałam się do lasu z koleżanką na grzyby, teraz mnie brzuch boli.. I nie wiem czy iść do pracy czy do lekarza... Mam nadzieję że nie zaszkodziłam dziecku...
 
A ja czekam na swoją wizytę 19.09. Dziewczyny jak u was wyglądaj terminy porodu z om i usg? U mnie jest pewna rozbieżność - termin z om 19 a z usg 9.03. Nie wiem co myśleć i który jest bardziej prawdopodobny.

Ja mam wpisane w kartę ciąży termin porodu 1 kwietnia 2020 a z Usg wychodzi 28 marca 2020 :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Jak się czujecie ja dziś jako tako.

Was też tak uciska w górze brzuszka? I też was tak czasem kuje brzuch?
 
a robilyscie dziewczyny wymaz bakteriologiczny z pochwy w ciazy ?? lekarz mi ostatnio zrobil tak ot bo podobno trzeba... Nigdy wczesniej nie mialam zadnych problemow w tej kwestii nigdy nie mialam infekcji ani nic a tu bach wyszla mi jakas bakteria bardzo obfita (zero objawow uplawow swedzenia) i dostalam globulki dopochwowe na 8dni ... potem mam zrobic kontrolny wymaz czy pomoglo... okropne te globulki zolte i wielkie no i brudzą wszystko co popadnie :( ale podobno bakterie sa niebezpieczne przy porodzie i trzeba je wytepic wczesniej...
 
a robilyscie dziewczyny wymaz bakteriologiczny z pochwy w ciazy ?? lekarz mi ostatnio zrobil tak ot bo podobno trzeba... Nigdy wczesniej nie mialam zadnych problemow w tej kwestii nigdy nie mialam infekcji ani nic a tu bach wyszla mi jakas bakteria bardzo obfita (zero objawow uplawow swedzenia) i dostalam globulki dopochwowe na 8dni ... potem mam zrobic kontrolny wymaz czy pomoglo... okropne te globulki zolte i wielkie no i brudzą wszystko co popadnie :( ale podobno bakterie sa niebezpieczne przy porodzie i trzeba je wytepic wczesniej...

Ja właśnie nie robiłam a niby coś tam w moczu miałam i ostatnio sprawdzał mówił że czyta szyjka.... Także już nie wiem czekam do wizyty jeszcze 11 dni zobaczymy..
 
reklama
Do góry