reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

a robilyscie dziewczyny wymaz bakteriologiczny z pochwy w ciazy ?? lekarz mi ostatnio zrobil tak ot bo podobno trzeba... Nigdy wczesniej nie mialam zadnych problemow w tej kwestii nigdy nie mialam infekcji ani nic a tu bach wyszla mi jakas bakteria bardzo obfita (zero objawow uplawow swedzenia) i dostalam globulki dopochwowe na 8dni ... potem mam zrobic kontrolny wymaz czy pomoglo... okropne te globulki zolte i wielkie no i brudzą wszystko co popadnie :( ale podobno bakterie sa niebezpieczne przy porodzie i trzeba je wytepic wczesniej...

Ja robiłam wymaz w poprzedniej ciąży.
Lekarz pobierał wymaz i trzeba to było to zanieść do stacji Sanepidu.
Mnie to badanie robili w drugiej połowie ciąży, bliżej porodu.
 
reklama
a robilyscie dziewczyny wymaz bakteriologiczny z pochwy w ciazy ?? lekarz mi ostatnio zrobil tak ot bo podobno trzeba... Nigdy wczesniej nie mialam zadnych problemow w tej kwestii nigdy nie mialam infekcji ani nic a tu bach wyszla mi jakas bakteria bardzo obfita (zero objawow uplawow swedzenia) i dostalam globulki dopochwowe na 8dni ... potem mam zrobic kontrolny wymaz czy pomoglo... okropne te globulki zolte i wielkie no i brudzą wszystko co popadnie :( ale podobno bakterie sa niebezpieczne przy porodzie i trzeba je wytepic wczesniej...
Ja tez nie miałam objawów sama poszłam zrobić i okazało się że bakterie też globulki brałam ale 7 dni i teraz mama na 10 vitagulim C na od budowanie flory barkeryjnej. Mam nadzieję że juz będzie dobrze!
 
Agunia może zrób sobie wolne i odpocznij w domu, polez i zobaczysz jak nie będzie ustępować to jutro rano najwyżej pójdziesz do lekarza. Z ubranek to chyba kupiłbym na Twoim miejscu z tego co piszesz kombinezon w rozmuarze 62. Oni i tak jakoś inaczej mierzą dziecko po porodzie. Pamiętam jak urodziłam córcie i mówią 59 cm a ja już strach w oczach bo wszystkie ubranka miałam ze soba na 56 cm ale spokójnie jeszcze z miesiąc posłużyły

Powodzenia dziewczyny na prenatalnych
 
a robilyscie dziewczyny wymaz bakteriologiczny z pochwy w ciazy ?? lekarz mi ostatnio zrobil tak ot bo podobno trzeba... Nigdy wczesniej nie mialam zadnych problemow w tej kwestii nigdy nie mialam infekcji ani nic a tu bach wyszla mi jakas bakteria bardzo obfita (zero objawow uplawow swedzenia) i dostalam globulki dopochwowe na 8dni ... potem mam zrobic kontrolny wymaz czy pomoglo... okropne te globulki zolte i wielkie no i brudzą wszystko co popadnie :( ale podobno bakterie sa niebezpieczne przy porodzie i trzeba je wytepic wczesniej...
Bakterie bardziej niebezpieczne są w czasie ciąży, oczywiście nie wszystkie ale niektóre mogą powodować przedwczesny poród.
 
Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
 
reklama
Do góry