reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dopadlo mnie przeziebienie :( jakies rady na cieknacy katar ?? stosuje herbatki z miodem cytryna imbirem , chlebek z czosnkiem , pije tran i syrop *spam* ... plukam gardlo woda z woda utleniona i sola, ciagle stan podgoraczkowy 37... caly dzien :( to chyba za wczesnie na paracetamol ? jakies wskazowki ? lepiej lezec i sie grzac czy funkcjonowac normalnie odpoczywac i sie nie przegrzewac? boje sie ze takie przeziebienie zaszkodzi dzidziusiowi :(
Mnie tez dopadło..do tego mam zimno na ustach...na katar sol morska..lekarz dal mi na gardlo hasco sept...wit.c 1000..i tyle jezeki3 bedziesz miala stan podgoraczkowy nadal idz do lekarza
 
reklama
Dziewczyny a ile Wit c można tak profilaktycznie w ciąży? Dzieciaki mi latają bez gaci i już zasmarkane, przed ciąża brałam profilaktycznie 2000 i właściwie nie chorowalam a teraz przez mdłości to prawe nic nie biorę [emoji17]
 
Kurcze teraz zaczyna się najgorszy okres jesienno zimowy dla nas wszędzie choroby .Moje dzieci mają teraz katar a ja tylko myślę żeby się od nich nie zarazić bo wiadomo w ciąży pula lekarstw jest mocno ograniczona
 
podbijam pytanie ile wit C mozemy wziac ? mam ta w proszku zawsze sie nia wspomagalam a teraz nie wiem czy mozna ??
Mi lekarz zalecil 1000 C raz dzienni...zamiast plukac hatdlo woda utleniona....ja mam szalwie...wez apap dziala tez przeciwzapalnie to pomoze..mi przeszlo.ae ta opryszczka i mega katar...-.-u mnie w domu wszyscy chorzy kurde..dzis zadzwonie do gina by sprawdzic czy wsio ok
 
Kurcze teraz zaczyna się najgorszy okres jesienno zimowy dla nas wszędzie choroby .Moje dzieci mają teraz katar a ja tylko myślę żeby się od nich nie zarazić bo wiadomo w ciąży pula lekarstw jest mocno ograniczona
Tak..w rossmanie sa fajne tabletki na gardlo i syrop z wyciagiem z czosnku dla mam karmiących i ciezarowek..yez jest w aptece
 
Mi lekarz zalecil 1000 C raz dzienni...zamiast plukac hatdlo woda utleniona....ja mam szalwie...wez apap dziala tez przeciwzapalnie to pomoze..mi przeszlo.ae ta opryszczka i mega katar...-.-u mnie w domu wszyscy chorzy kurde..dzis zadzwonie do gina by sprawdzic czy wsio ok
Apap nie działa przeciwzapalnie - jedynie ibuprofen, którego w ciąży należy unikać. Paracetamol jest przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
 
reklama
podbijam pytanie ile wit C mozemy wziac ? mam ta w proszku zawsze sie nia wspomagalam a teraz nie wiem czy mozna ??
Był już ten temat i któraś dziewczyna pisała mi że profilaktycznie można brać 250 dziennie, w razie choroby chyba możesz zwiększyć ja też wcześniej brałam dużo dużo więcej, zdarzało się brać nawet po 8 tys jak mnie coś lapalo...
 
Do góry